Úvod
Péče o matku a dítě
Dětská výživa
Kojenecká mléka
Hami 4 s příchutí vanilky 600g

Hami 4 s příchutí vanilky 600g

Hami 4 s příchutí vanilky 600g

Kojenecká mléka

Mléčná výživa pro děti, v prášku. Dětské mléko Hami 4 má naše jedinečné složení OptiNutri s GOS/FOS, díky kterému dodá děťátku potřebné živiny pro správný růst a vývoj. A navíc má mléko lahodnou chuť. Nyní bez palmového oleje. S příchutí vanilky.

Celý popis

Dostupný
Lékarny

207 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus
Oblíbené
Přídat do oblibených

Popis

Batolecí mléko Hami 4 s příchutí vanilky (od ukončeného 24. měsíce)
Z malých miminek po dvou letech vyrostla neposedná batolátka, která mají energie na rozdávání. Každý den je pro ně dobrodružství, během kterého se naučí vždy něco nového. Víte že, například pro normální vývoj mozku a rozvoj poznávacích funkcí potřebují batolata až 2,5x více jódu a 2x více železa než my dospělí*.
Batolecí mlíčko Hami 4 s příchutí vanilky obsahuje jedinečné složení OptiNutri, které dokáže uspokojit mlsné jazýčky a pomoci v rámci smíšené a vyvážené stravy naplnit velké nároky malých bříšek. Navíc obsahuje právě jód a železo, které přispívají k normálnímu rozvoji poznávacích funkcí2. Kromě toho tu najdete i unikátní prebiotickou vlákninu GOS/FOS a vitamín D společně s vápníkem. Mlíčko Hami 4 s příchutí vanilky je jednoduše přesně přizpůsobené potřebám vašeho malého gurmána tak, aby bylo vhodnou součástí jeho smíšené a vyvážené stravy!

A v čem je batolecí mlíčko Hami 4 s příchutí vanilky tak jedinečné?
Díky jedinečnému složení OptiNutri pomůže v rámci smíšené a vyvážené stravy děťátku zajistit tolik potřebné vitamíny a minerály. Děťátko totiž v tomto věku potřebuje například až 2x více železa a 2,5x více jódu než my dospěláci*.
Batolecí mlíčko Hami 4 s příchutí vanilky
MÁ:
- lahodnou vanilkovou příchuť
- jedinečnou prebiotickou vlákninu GOS/FOS
- vitamín D a vápník, které podporují normální růst a vývin kostí2
- Jód a železo přispívající k rozvoji poznávacích funkcí2.
- vitamíny A, C a D přispívající k normální funkci imunitního systému2.

Mlíčko Hami 4 s příchutí vanilky
NEMÁ:
- palmový olej
- konzervanty1

Těšte se také na super snadnou a rychlou přípravu mlíčka Hami 4, mléko se skvěle rozpouští a nehrudkovatí!

*V přepočtu na kilogram hmotnosti těla v souladu s Referenčními hodnotami pro příjem živin DACH (Společnost pro výživu, z.s.), 2019, Společnost pro výživu ČR: Výživové doporučené dávky (DACH) – referenční hodnoty pro příjem živin, Výživa servis s.r.o., 2011.
2 Batolecí mléko Hami 4 s příchutí vanilky obsahuje vitamin D a vápník potřebné pro normální růst a vývin kostí u dětí, železo a jód přispívající k rozvoji poznávacích funkcí. Obsahuje vitamíny A, C a D přispívající k normální funkci imunitního systému.
1 tak jako všechna kojenecká a dětská výživa dle požadavků legislativy.

Dávkování a způsob užití

100 ml Hami 4 s vanilkovou příchutí (90 ml převařené vody + 3 zarovnané odměrky prášku) = 273 kJ (65 kcal).
1 zarovnaná odměrka = 4,6 g sušeného přípravku
Přesné množství mléka pro vaše děťátko vám poradí pediatr.

Složení

Laktóza (z mléka), sušené odtučněné mléko, maltodextrin, rostlinné oleje (slunečnicový, řepkový, slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové, kokosový), galaktooligosacharidy 4,5 % (z mléka), fosforečnan vápenatý, citronan draselný, uhličitan vápenatý, fruktooligosacharidy 0,3 %, citronan hořečnatý, chlorid draselný, citronan sodný, kyselina L-askorbová, L-askorban sodný, inositol, aroma: vanilin, síran železnatý, síran zinečnatý, D-pantothenát vápenatý, DL-α-tokoferyl acetát, antioxidant: askorbylpalmitát, nikotinamid, riboflavin, thiamin hydrochlorid, retinylpalmitát, cholekalciferol, pyridoxin hydrochlorid, jodid draselný, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), fytomenadion, D-biotin, kyanokobalamin.

Upozornění

Hami 4 s vanilkovou příchutí je určeno pro výživu dětí od 2 let jako součást smíšené a vyvážené stravy dítěte, není náhradou mateřského mléka. Kojení je pro dítě to nejlepší. Vyvarujte se dlouhému kontaktu mléčné výživy se zoubky - zvyšuje riziko výskytu zubního kazu. Pečujte pravidelně o zoubky dítěte, zejména před spaním. Požádejte o radu zubního lékaře. Pro zdraví dítěte je důležité dodržovat návod na přípravu a uvedená doporučení. Hami 4 s vanilkovou příchutí není určeno pro výživu kojenců do 1 roku věku. Podporujeme doporučení WHO - plné kojení v prvních 6 měsících věku a pokračování až do 2 let věku a dále, spolu se zaváděním bezpečné a vhodné doplňkové stravy.

Doplňující informace

ENERGETICKÁ HODNOTA273 kJ65 kcal,TUKY2,9 g,Z TOHO NASYCENÉ MASTNÉ KYSELINY0,71 g,SACHARIDY8,4 g,Z TOHO CUKRY6,7 g,VLÁKNINA0,3 g,MLÉČNÉ BÍLKOVINY1,3 g,SŮL0,06 g,SODÍK24 mg

Parametry

SUKL název

Hami 4 batolecí mléko s příchutí vanilky 600g

Značka

Výrobce

EAN

5900852931048

PDK

5026720

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]