Úvod
Kosmetika a péče
Péče o tělo
Péče o oči
Fytofontana Stem Cells EyeDark 15ml

Fytofontana Stem Cells EyeDark 15ml

Fytofontana Stem Cells EyeDark 15ml

Péče o oči

Fytofontana Stem Cells EyeDark je sérum s kmenovými buňkami proti tmavým kruhům pod očima. Sérum je určené na ošetření tmavých kruhů pod očima a vrásek očního okolí. Používáním séra s kmenovými buňkami se tmavé kruhy pod očima a viditelné znaky stárnutí redukují, případně se jim dá předcházet. Celý popis

Dostupný
Lékarny

608 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus
Oblíbené
Přídat do oblibených

Popis

V přípravku jsou zkombinovány účinné látky z kmenových buněk a peptidy, které zabraňují vzniku tmavých kruhů, zmírňují silné pigmentované složky, zmírňují záněty a zklidňují citlivou pokožku očního okolí.

Peptidy s intenzivním účinkem proti vráskám obsažené v přípravku mají obdobný účinek jako botulotoxinové injekce, zmírňují stahování svalů a tím snižují výskyt mimických vrásek očního okolí. Přípravek je vhodný pro ženy i muže.

Dávkování 
Nanášejte sérum na okolí očí, od vnitřní strany oka směrem ven. Pro dosažení viditelných výsledků nanášejte sérum 60 dní dvakrát denně (ráno a večer), následně jedenkrát denně, aby se mladistvý vzhled udržel.

Parametry

SUKL název

Fytofontana Stem Cells EyeDark 15ml

Značka

EAN

7640119232928

PDK

2937093

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]