Úvod
Kosmetika a péče
Péče o tělo
Péče o oči
Fytofontana Stem Cells EyeContour 15ml

Fytofontana Stem Cells EyeContour 15ml

Fytofontana Stem Cells EyeContour 15ml

Péče o oči

Fytofontana Stem Cells EyeContour je omlazující sérum s kmenovými buňkami na oční okolí. Toto sérum bylo vyvinuto speciálně na ošetření jemného a citlivého okolí očí. Obsahuje jedinečnou kombinaci pečlivě vybraných účinných látek, která zmírňuje vrásky okolo očí, zvyšuje pružnost pokožky a doplňuje ji o látky potřebné k neustálé obnově pokožky Celý popis

Dostupný
Lékarny

608 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus

Popis

Používáním přípravku se jemné kontury a vrásky vyhlazují, odolnost pleti se zvyšuje a pokožka očního okolí se stává pevnou, zářivou a omlazenou.
Na zmírnění mimických vrásek jsou v přípravku zkombinovány účinné látky z kmenových buněk a peptidy s intenzivním účinkem proti vráskám. Peptidy mají obdobný účinek jako botulotoxinové injekce, zmírňují stahování svalů a tím snižují výskyt vrásek očního okolí. Kolagen a elastin jsou látky zodpovědné za strukturu a pružnost pokožky. TrioStem3 Complex a peptidy nové generace aktivně podporují jejich tvorbu a tím pomáhají vyplňovat vrásky.
Přípravek je vhodný pro ženy i muže.

Dávkování 
Krouživou masáží aplikujte na čistou a suchou pokožku.Pro dosažení viditelných výsledků nanášejte sérum na jemné kontury a vrásky alespoň 60 dní dvakrát denně (ráno a večer), následně jedenkrát denně, aby se mladistvý vzhled udržel.

Složení
Účinné látky jsou TrioStem3 Complex, Peptidy (Acetyl-hexapeptid a heptapeptid). Mezi další účinné látky patří Tripeptid-10 Citrullin, Tripeptid-1, Pseudoalteromonas Antartica fermentovaný extrakt, kyselina hyaluronová, vitamín E,provitamín B5 (panthenol), vitamín A (retinol), DMAE.

Parametry

SUKL název

Fytofontana Stem Cells EyeContour 15ml

Značka

EAN

7640119232935

PDK

2937028

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]