Úvod
Kosmetika a péče
Dermokosmetika
Pleťová dermokosmetika
Pleťové krémy
Proti vráskám
Fytofontana Stem Cells Collagen 30ml

Fytofontana Stem Cells Collagen 30ml

Fytofontana Stem Cells Collagen 30ml

Proti vráskám

Fytofontana Stem Cells Collagen je omlazující emulze s kmenovými buňkami, která vyplňuje vrásky zevnitř přirozenými procesy pokožky, aniž by byl nutný chirurgický zákrok. Při používání přípravku jsou vrásky vyhlazeny, zvyšuje se odolnost pleti a pokožka je na první pohled opět zářivá a omlazená. Celý popis

Dostupný
Lékarny

1 003 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus
Oblíbené
Přídat do oblibených

Popis

TrioStem3 Complex a peptidy přispívají k tvorbě kolagenu a elastinu, což pomáhá vrásky vyplnit. Peptidy zmírňují stahování svalů a tím se výskyt mimických vrásek snižuje.
Fytofontana Stem Cells Collagen je určen jak pro ženy, tak i pro muže. Přípravek je vhodný na všechny typy pokožky.

Dávkování 
Naneste emulzi na čistou a suchou pokožku a krouživými pohyby ji jemně do pokožky vmasírujte.Doporučuje se emulzi používat minimálně po dobu 30 dní 2x denně (ráno a večer). Poté 1x denně pro udržení mladistvého vzhledu.

Složení
Účinnými látkami jsou TrioStem3 Complex, Tripeptid-10 Citrullin, Tripeptid-1, Pseudoalteromonas Antartica fermentovaný extrakt, Palmitoyl Tripeptide-5, Palmitoyl-Tetrapeptid, Peptidy, kyselina hyaluronová, DMAE.

Parametry

SUKL název

Fytofontana Stem Cells Collagen 30ml

Značka

EAN

7640119232904

PDK

2937036

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]