Úvod
Kosmetika a péče
Dermokosmetika
Pleťová dermokosmetika
Pleťová séra
FC Ophthaceutical emulze na kruhy pod očima 15ml

FC Ophthaceutical emulze na kruhy pod očima 15ml

FC Ophthaceutical emulze na kruhy pod očima 15ml

Pleťová séra

Celý popis

Dostupný
Lékarny

634 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus
Oblíbené
Přídat do oblibených

Popis

Přípravek Ophthaceutical biotechnologická emulze je kombinací dvou aktivních molekul. Účinná látka obsahující hesperidin-methyl-chalkon posiluje stěny vlásečnic, tímto snižuje jejich propustnost. Dipeptid VW, zvyšuje lymfatický oběh. Lipopeptid Pal GQR zvyšuje pevnost a elasticitu, snižuje záněty.
Ophthaceutical působí nejen na tmavé kruhy, ale je výborný i na váčky a vrásky pod očima. Peptidy redukují hloubku vrásek na obličeji, které vznikly v důsledku kontrakcí mimických svalů, a to zejména v kolem očí. Důležitou předností je, že tento účinek lze uplatnit bez zákroků plastické chirurgie.

Na základě výsledků výzkumu se podařilo vyvinout biotechnologickou emulzi OPHTHACEUTICAL proti tmavým kruhům pod očima, který odstraní hlavní pigmenty z prosakování krve: bilirubin a železo. Ke kombinaci účinných složek se přidala i protizánětlivá složka, a to neutralizací dvou oxidačních složek bilirubinu a železa v lokálních depozitech. Protizánětlivý účinek přispívá k redukci kapilární propustnosti rozšířených cévek a vlásečnic. Výrobek zvláčnuje , působí jemně a uspokojivě . Během klinických testů se u 52% dobrovolníků zjemnili kontury oči a otoky se výrazně zredukovaly.

SLOŽENÍ:

Aqua, Acetyl Hexapeptide-8, Paraffinum Liquidum, Acetyl Tetrapeptide-5, Propylene Glycol, Cucumis Sativus, Isopropyl Myristate, Polyacrylamide, C12-14 isoparafin, Laureth-7, Dimethicone, Glycerin, C12-14 Pareth-30, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Aloe Barbadensis, Parfum

POUŽITÍ:

Jemným stlačením dávkovače vytlačte potřebné množství emulze na ukazovák a krouživoz masáží aplikujte na okolí očí. Na čistou a suchou pokožku nanášejte dvakrát denně (ráno a večer), dokud se dostaví žádaný efekt. Potom používejte přípravek jedenkrát denně , aby se vzhled udržel .

Parametry

SUKL název

FC Ophthaceutical emulze na kruhy pod očima 15ml

EAN

7640119234618

PDK

3991594

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]