Úvod
Kosmetika a péče
Dermokosmetika
Pleťová dermokosmetika
Čištění pleti
Čistící gely, pěny, mýdla
FC Contourceutical emulze 50ml

FC Contourceutical emulze 50ml

FC Contourceutical emulze 50ml

Čistící gely, pěny, mýdla

Celý popis

Dostupný
Lékarny

674 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus
Oblíbené
Přídat do oblibených

Popis

Contourceutical biotechnologická emulze cíleným působením na bradu a krk, opožďuje účinek předčasného stárnutí. Zlepšuje elasticitu a pevnost, hydratuje, chrání, a zjemňuje pokožku obličeje a krku.
Přípravek viditelně pomáhá tvarovat dolní část obličeje, cíleným působením potlačuje vzhled dvojité brady. Krk vypadá štíhlejší, jeho tvar je výraznější, vyformovanější. Zjemňující složky přípravku cíleně potlačují vzhled dvojité brady, jevu, který zvýrazňuje ochabování pokožky. Zlepšují pevnost a hutnost pokožky. Hydratuje , chrání a zjemnuje pokožku.

Contourceutical obsahuje takovou kombinaci účinných látek, - lipopeptidu a extraktu z květu bezu, která působí podobně jako DHEA, známý jako "hormon mládí". Výzkumy dokazují, že s lipopeptidem se dosahují mnohem lepší výsledky než s DHEA.
Klinické zkoušení účinných látek probíhá v "in vitro" i "in vivo" podmínkách. Respondenti, kteří se zúčastnili zkoušek se vyjádřili následovně:

- zlepšený alotropizmus: + 23%
- zmenšené nepravidelnosti pokožky: -14%
- zmenšená hloubka mikročar:: -18%
- zlepšená pevnost: +19% (face); +39% (neck)
- zlepšená elasticita: +17% (face); +27% (neck)
- unavená pokožka: -40% (face); -38% (neck)
- trvalé zlepšení hydratace: +24%.

SLOŽENÍ:

Aqua, Ethoxydiglycol, Sambucus Nigra (Flower) Extract, Sodium Polyacrylate, Steareth-20, Palmitoyl Tetrapeptide 3, Polyacrylamide, C12-14 Isoparafin, Laureth-7, Caprylic/ Capric Triglyceride, Glycerin, Isopropyl Myristate, Dimethicone, Cyclometicone, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, C12-15 Pareth-30, Glyceryl Stearate, Triethanolamine, Parfum

POUŽITÍ:

Jedním stlačením dávkovače vytlačte potřebné množství emulze, pak krouživou masáží důkladně rozetřete na celou oblast brady a krku. Po nanesení přípravku počkejte cca 10 minut , až potom použijte běžnou kosmetiku.
Pro dosažení optimálních výsledků nanášejte Contourceutical emulzi s cíleným působením na bradu a krk, dvakrát denně (ráno a večer), dokud se nedostaví žádaný efekt. Potom nanášejte přípravek jedenkrát denně, aby se vzhled udržel.

Parametry

SUKL název

FC Contourceutical emulze 50ml

EAN

7640119234403

PDK

3957660

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]