Úvod
Doplňky stravy
Vlasy, kůže, nehty
FC Collagenceutical cps.60

FC Collagenceutical cps.60

FC Collagenceutical cps.60

Vlasy, kůže, nehty

Celý popis

Dostupný
Lékarny

333 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus
Oblíbené
Přídat do oblibených

Popis

Kolagen ze všech bílkovin vytváří strukturu buněk důležitých pro tkáně pokožky, má v těle přibližně 30% -ní zastoupení. Je také důležitou součástí struktury pokožky, zajišťuje její pevnost. Tělo si kolagen dokáže vytvářet i samo, ale tato produkce se s postupujícím věkem snižuje každoročně o 1,5%. Doplnění ztráty kolagenu je nezbytné pro zachování zdravé a pružné pokožky bez vrásek. Pro správnou tvorbu kvalitního a funkčního kolagenu je nezbytný i dostatečný přísun vitamínu C. Měď, zinek a křemík jsou také důležitými stopovými prvky z hlediska zachování zdravé pokožky.

Collagenceutical kapsle příznivě působí na:

- obnovu pokožky,
- doplnění podkožního kolagenu,
- získání pružnosti a pevnosti pokožky,
- příznivý účinek na vlasy, nehty
- zpomaluje stárnutí pleti.

Přípravek Collagenceutical kapsle se skládají z následujících účinných látek:
- Hydrolyzovaný kolagen - je látka podporující zdraví pokožky. Obsahuje stejné aminokyseliny jako klasický kolagen, ale je upraven tak, aby byl snadněji vstřebatelný. Stimuluje regenerační procesy a udržuje zdravý kolagenový matrix v kloubech.
- Kyselina hyaluronová - má vysoce hydratační účinky a schopnost vázat velké množství vody, díky čemuž pokožce dodává pevnost a pružnost. Množství kyseliny hyaluronové v pokožce člověka však věkem klesá, což má za následek sníženou hydrataci a zároveň i tvorbu vrásek. Díky kyselině hyaluronové se zpomaluje proces stárnutí a urychluje se regenerace pleťových buněk.
- Kyselina askorbová (vitamin C) - je důležitým antioxidantem, který chrání tkáně, příznivě působí na buněčné a tkáňové membrány. Vitamín C podporuje celkový dobrý zdravotní stav
- Zinek – je potřebný pro všechny tělesné funkce organismu. Je potřebný pro správnou funkci enzymů ovlivňujících obnovu buněk. Pomáhá zabraňovat vypadávání vlasů, podporuje růst vlasů a nehtů.
- Přeslička rolní (Equisetum arvense) - obsahuje křemík, zpevňuje spojivivé tkáne a podporuje látkovou výměnu pokožky. V kosmetice patří mezi rostliny s největším obsahem kyseliny křemičité. Díky kyselině křemičité má rostlina výjimečné léčivé vlastnosti, jelikož se jedná o důležitou látku pro stavbu kostí, zubů, nehtů a kůže. Zpevnuje pokožku , zlepšuje prokrvení pokožky a stahuje póry. Má celkové očistné a detoxikační účinky na organismus.
- Měď – spolu se zinkem chrání tkáně před oxidačním poškozením.

SLOŽENÍ:

hydrolyzed collagen, sodium hyaluronate, L- ascorbic acid, horsetail extract, anti-caking agent: magnesium stearate, bulking agent: microcrystalline cellulose, colloidal silica, zinc oxide, copper gluconate, capsule shell: hard gelatin

POUŽITÍ:

Použití Doporučené dávkování : 2x denne , 1-1 kapsle ráno a večer . Balení obsahuje 60 kapslí.
Kapsle spolknout celé a zapijt dostatečným množstvím tekutiny.

Parametry

SUKL název

FC Collagenceutical cps.60

EAN

7640119233758

PDK

3431385

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]