Úvod
Kosmetika a péče
Péče o tělo
Péče o oči
FC Botuceutical sérum na otoky a váčky 15ml

FC Botuceutical sérum na otoky a váčky 15ml

FC Botuceutical sérum na otoky a váčky 15ml

Péče o oči

Biotechnologické sérum na otoky a váčky pod očima Celý popis

Dostupný
Lékarny

634 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus
Oblíbené
Přídat do oblibených

Popis

Výrobek se osvědčuje stejně dobře u žen i u mužů.

Použití:
Dokonale si vyčistěte a vysušte tvář. Odšroubujte uzávěr a pomalým stlačením pístu na víčku a jeho opětovným uvolněním nasajte do pipety potřebné množství séra. Pozor - při rychlém stlačení pístu může dojít k nasátí vzduchových bublinek, což by ztížilo další práci!
Jemným stlačením pístu potom dávkujte množství séra. Botuceutical sérum na otoky aváčky pod očima tak naneste na ukazováček, jímž budete přípravek aplikovat.

Jemně nanášejte Botuceutical sérum na otoky pod očima na oční váčky směrem od vnitřního koutku oka. Po nanesení počkejte cca. 10 minut, potom teprve použijte svou běžnou kosmetiku. Kvůli optimálním výsledkům používejte Botuceutical sérum na otoky a váčky pod očima dvakrát denně (ráno a večer) po dobu 60 dní.
Uvolňovací účinek Botuceuticalu, séra na otoky a váčky pod očima, je postupný, kumulativní a reversibilní.

Složení:
Aqua; Glycerin; Panthenol; Propylene Glykol; Polysorbate 20; Acetyl Tetrapeptide-5; Sodium Hyaluronate; Tocopheryl Acetate; Retinyl Acetate; Carbomer; Phenoxyethanol; Methyl-; Propylparaben; Imidazolidinyl Urea; Triethanolamine; Citronellol; Geraniol; Hydroxycitronellal; Hexylcinnamal; Limonene; Linalool; Lilial; Parfum.

Upozornění:
Výrobek je velmi dobře snášen a používá se pro všechny typy pleti. Přesto se pro jeho vysokou účinnost doporučuje před použitím Botuceutical sérum na otoky a váčky pod očima otestovat na kousku pokožky. Otestujte reakci pokožky nanesením Botuceuticalu, séra na otoky a váčky pod očima, na malou část ošetřované oblasti a před úplným nanesením počkejte 24 hodin. Pokud pocítíte podráždění a nebo zvýšenou citlivost, přestaňte výrobek používat. Zabraňte styku s očima.
Pokud se výrobek dostane do očí, vypláchněte je vodou a jemně je osušte.
Jen na vnější použití.

Parametry

SUKL název

FC Botuceutical sérum na otoky a váčky 15ml

Výrobce

EAN

7640119233291

PDK

3146439

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]