Úvod
Kosmetika a péče
Dermokosmetika
Pleťová dermokosmetika
Pleťová séra
FC Botuceutical Platinum sérum 4.5ml

FC Botuceutical Platinum sérum 4.5ml

FC Botuceutical Platinum sérum 4.5ml

Pleťová séra

Celý popis

Nedostupný
Lékarny

359 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus

Popis

Botuceutical Platinum biotechnologické sérum je dokonalou kombinací peptidů, vyvinuté speciálně pro aplikaci do nejhlubších a nejvýraznějších vrásek obličeje.
Revolučně nové Botuceutical Platinum sérum je dokonalým doplňkem k Botuceutical FORTE séru a Botuceutical Gold séru na zralou pleť nad 45 let. Bezpečně a účinně eliminuje všechny odolávajíci a těžko odstranitelné vrásky.
Přípravek obsahuje šest dokonalých peptidů, DMAE, kyselinu lipoovou a kyselinu hyaluronovou.

Botuceutical Platinum sérum na hluboké vrásky je převratné pleťové sérum, které poskytuje Vaší pleti viditelnou úlevu po 15 000 mimických výrazech, které každý den udělá Vaše tvář. Působením na mimické svaly, již existující vrásky vyhladí a předchází vzniku nových. Důležitou předností je, že tento účinek lze uplatnit neinvazivní cestou bez injekcí. Všichni dobrovolníci, kteří se klinických zkoušek zúčastnili, potvrdili viditelné zmenšení hlubokých vrásek obličeje.

SLOŽENÍ:

Aqua, Acetyl Hexapeptide-8, Glycerin, Acetyl Octapeptide-3, Sodium Hyaluronate, Palmitoyl Tripeptide-5, Propylene Glycol, Polysorbate 20, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Carbomer, Triethanolamine, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Alpha Lipoic Acid, Retinyl Acetate, Mica, Titanium Dioxide, Parfum

POUŽITÍ:

Pro dosažení optimálních výsledků nanášejte Botuceutical Platinum sérum na hluboké vrásky dvakrát denně (ráno a večer) po dobu 30 dní, pak jednou denně.
V zájmu dosažení silnějších účinků a zjemnění hlubokých vrásek je doporučeno kombinovat použití řady Botuceutical:
Botuceutical Platinum sérum používejte s přípravkem Botuceutical Gold 45+ nebo s přípravkem Botuceutical sérum proti vráskám.

Parametry

SUKL název

FC Botuceutical Platinum sérum 4.5ml

EAN

7640119233444

PDK

3226991

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]