Úvod
Akce a slevy
Cenové hity
FC Botuceutical Gold sérum na vrásky 30ml

FC Botuceutical Gold sérum na vrásky 30ml

Cenový hit
E8C333A6-1468-4AC2-876D-F99D44D5E150.png

FC Botuceutical Gold sérum na vrásky 30ml

Cenové hity

Celý popis

Dostupný
Lékarny

1 073 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus

Popis

Botuceutical Gold biotechnologické sérum proti vráskám je jedinečná kombinace čtyř peptidů, vyvinutá speciálně pro péči o zralou pleť nad 45 let. Sérum je šetrnou alternativou botulotoxinových injekcí. Jeho používání je bezpečné a nezpůsobuje bolest.
Předností séra je, že se může aplikovat bez porušení pojivové tkáně, čili není potřeba injekční zásah. Botuceutical Gold obsahuje kromě čtyř peptidů, DMAE, kyseliny hyaluronové, kyseliny lipoové i částice zlata, což dodává pleti jedinečný odstín.

- Díky spojení dvou peptidů a silného antioxidantu DMAE, kyseliny hyaluronové a kyseliny lipoové, které jsou obsažené v přípravku, se pokožka zpevňuje a vypíná.
- DMAE stabilizuje membrány, čímž zabraňuje hromadění lipofuscín (pigment, který způsobuje stařecké skvrny) v buňkách, napomáhá regeneraci buněk a zpomaluje proces opotřebování buněk.
- Kyselina hyaluronová v lipozomové formě - hraje důležitou roli při udržování pevnosti a pružnosti pokožky.

Podle testovaných osob bylo zlepšení stavu velmi rychle citelné a viditelné a pokožka byla příjemně napnutá už 30 minut po použití přípravku.

SLOŽENÍ:

Aqua, Acetyl Hexapeptide-8, Glycerin, Pentapeptide-18, Caprylyl Glycol, Acetyl Octapeptide-3, Xanthan Gum, Carrageenan (Chondrus Crispus), Glucose, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Propylene Glycol, Propanediol, Lecithin, Sodium Hyaluronate, Polysorbate 20, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Carbomer, Triethanolamine, Dimethylaminoethanol, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Imidazolidinyl Urea, Alpha Lipoic Acid, Retinyl Palmitate, Parfum, Mica, Silica, Tin Oxide

POUŽITÍ:

Aplikujte sérum na čistou a suchou pokožku od vrásky k vrásce pomocí krouživé masáže. Začněte vráskami v oblasti úst, pokračujte po bocích nosu směrem nahoru, až do oblasti mezi obočí. Proces opakujte v okolí očí a na čele.

Parametry

SUKL název

FC Botuceutical Gold sérum na vrásky 30ml

Výrobce

EAN

7640119233284

PDK

3146447

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]