Úvod
Akce a slevy
Cenové hity
FC Botuceutical Forte 30ml

FC Botuceutical Forte 30ml

Cenový hit
26A79B3E-7E77-47D0-801C-85DB3A094158.png

FC Botuceutical Forte 30ml

Cenové hity

Celý popis

Nedostupný
Lékarny

727 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus

Popis

Botuceutical FORTE sérum proti vráskám je jemnější alternativou botulotoxinových injekcí. Jeho používání je bezpečné a nezpůsobuje bolest. Předností séra je, že se může aplikovat bez porušení pojivové tkáně, čili není potřeba injekční zásah. Používání Botuceutical FORTE séra prosi vráskám je prvotní boj proti vráskám, hlavně v oblasti ošetřování tváře.

- Dramaticky redukuje mimické vrásky a vyhlazuje jemné linie tváře
- Jedinečné svým složením, které jinde nenajdete, kombinace tří nejdokonalejších peptidů
- Účinnost viditelná už po několika dnech
- Výsledky na dobrovolnících prokázaly redukci vrásek až o 62,8%

Vrásky vznikají většinou kvůli silným svalovým kontrakcím. Pokožka kvůli opakovaným pohybum tváře svraštělé, vrásky se prohlubují. Vstřikování botulotoxinu do pokožky zabraňuje přechodu impulsu z nervového vlákna do svalu, toto vede k relaxaci svalů, a tímto se vrásky vyhlazují. Tento korekční dermatologický zásah má více bariér. Intervenci musí dělat odborníci, léčba je bolestivá, a v určitých časových intervalech se musí zopakovat.
Revolučně novým krokem bylo objevení látek na bázi peptidů, které podobně botulotoxinu způsobují uvolnění svalové tkáně. Na základě těchto poznatků bylo vyvinuto nové Botuceutical sérum. Díky účinným látkám - peptidům již existující vrásky ubývají a pravidelným používáním lze předcházet vzniku nových vrásek.
Přípravek je stejně účinný a použitelný i pro ženy i pro muže.

SLOŽENÍ:

Aqua, Glycerin, Acetyl Hexapeptide-8, Panthenol, Acetyl Octapeptide-3, Acetyl Hexapeptide-30, Arginine, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol, Polysorbate 20, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Tocopheryl Acetate, Retinyl Acetate, Carbomer, Triethanolamine, Parfum

POUŽITÍ:

Botuceutical FORTE sérum proti vráskám nanášíme na ukazováček, a vmasírujeme sérum postupně od vrásky k vrásce hluboko do pokožky. Začněme vráskami v oblasti úst, pokračujeme po bocích nosu směrem nahoru, až do oblasti mezi obočím. Proces opakujeme i v okolí očí a na čele.
K dosažení optimálních výsledků aplikujeme sérum proti vráskám na jemné linie a vrásky dvakrát denně (ráno a večer) po dobu 30 dní, pak jednou denně, abychom zachovali mladistvý vzhled pokožky.

Parametry

SUKL název

FC Botuceutical Forte 30ml

EAN

7640119233451

PDK

3227007

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]