Úvod
Volně prodejné léky
Alergie, kůže, vlasy
Kožní a nehtové plísně
Exoderil drm.crm.1x30g

Exoderil drm.crm.1x30g

Cenový hit
IMG_1274.jpeg

Exoderil drm.crm.1x30g

Kožní a nehtové plísně

Exoderil krém je účinný antimykotický léčivý přípravek na kožní a nehtové plísně na celém těle. Rychle uleví od svědění, potlačí zarudnutí a působí také antibakteriálně proti některým druhům bakterií. Pohodlná léčba - stačí aplikovat pouze 1x denně na plíseň kůže. Dobře se nanáší a roztírá, rychle se vstřebává. Pro dospělé a děti. Celý popis

Dostupný
Lékarny

219 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus
Oblíbené
Přídat do oblibených

Popis

mobil banner

Exoderil® je účinný na léčbu kožní a nehtové plísně na celém těle. Používá se k léčbě mykóz kůže, kožních záhybů, nehtů, meziprstí, kandidových onemocnění kůže (opruzeniny infikované kvasinkou), k léčbě pytiriasis versicolor a zánětlivých kožních plísňových onemocnění (se svěděním i bez svědění). Je vhodný pro dospělé i děti.

Díky účinné látce naftifin hubí nebo zastavuje množení původců plísní a léčí plísňová onemocnění. Rychle uleví od svědění, potlačí zarudnutí a působí také antibakteriálně proti některým bakteriím, které mohou vyvolat druhotnou infekci. Exoderil® krém se velice dobře nanáší a roztírá, rychle se vstřebává.

1x denne

Stačí aplikovat pouze 1x denně na kůži*

bakterie

Expert na plísně - účinný proti svědění, zarudnutí a některým bakteriím

stop

Ničí původce mykotického onemocnění a zabraňuje jejich dalšímu šíření

rodinka

Vhodný pro celou rodinu - bez věkového omezení

* Při postižení nehtů 2x denně

Exoderil® s TROJÍM ÚČINKEM

Už jste unaveni z toho, jak vám plíseň znepříjemňuje život? Používejte proti plísním Exoderil® s trojím účinkem!

varianta 1

Běžné příznaky mykóz

· Mykózy kůže se obvykle projevují zčervenáním, svěděním, někdy i olupováním kůže s nepříjemným zápachem, případně bolestivými prasklinkami kůže.

· Mykóza nehtů (uvnitř nebo pod nehtem) se pozná podle změny tvaru, barvy a struktury nehtu. Nehet zesílí, ztratí lesk a zkroutí se. Infekce se může rozšířit i na okolní nehty a kůži. V tomto případě doporučujeme používat přípravek ve formě roztoku.

Kde nás mohou trápit plísně?

Mykózy pokožky či nehtů nás mohou potkat celoročně. Vyskytují se především v místech zvýšeného výskytu vlhkosti. Ať už se projevují nepříjemným svěděním, zarudnutím, či změnami struktury a/nebo barvy nehtu, je třeba proti nim včas zasáhnout.

mobil banner 2

Jaké jsou nejčastější příčiny vzniku a šíření lokálních mykóz?

rizikové faktory

Dávkování

1x denne

Aplikujte jen 1x denně na postižená místa kůže

Exoderil® rychle proniká do hlubších vrstev kůže a udržuje tam potřebnou koncentraci až 24 hodin, a proto je jej možno používat pro místní léčbu v jedné denní dávce.

Mykotické onemocnění má často tendenci se vrátit, proto je vhodné, pokračovat v léčbě alespoň další dva týdny po vymizení příznaků či obtíží pro zabránění návratu infekce. Celková délka léčby závisí na rozsahu, lokalizaci a charakteru onemocnění, ale obvykle trvá 2-4 týdny. Bez porady s lékařem nepoužívejte přípravek déle než 4 týdny.

Jak přípravek Exoderil® 10 mg/g krém používat?

mydlo

1. Proveďte důkladnou hygienu

Důkladně mýdlem umyjte plísní postiženou část těla, poté kůži vytřete ručníkem dosucha. Věnujte zvláštní pozornost místům mezi prsty.

pasta

2. Naneste krém

Naneste krém na postiženou kůži včetně asi 1 cm na okolní zdravou kůži.

hotovson

3. Krém už působí!

Krém Exoderil® ulevuje od svědění a zarudnutí a útočí na plíseň!

EXODERIL® 10 mg/g krém je volně prodejný léčivý přípravek k vnějšímu použití s účinnou látkou naftifin hydrochlorid. Čtěte pozorně příbalový leták.

Parametry

SUKL název

Exoderil 10mg/g crm.30g

Značka

Farmakoterapeutická skupina

ANTIMYKOTIKA PRO POUŽITÍ V DERMATOLOGII

EAN

4030855505319

PDK

1146118

SUKL kód

0049505

ATC

NAFTIFIN

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]