Úvod
Volně prodejné léky
Alergie, kůže, vlasy
Kožní a nehtové plísně
Exoderil 10mg/ml drm.sol.1x20ml

Exoderil 10mg/ml drm.sol.1x20ml

Cenový hit
1B_Ecom Hero Image_Exoderil-roztok-20ml.jpg

Exoderil 10mg/ml drm.sol.1x20ml

Kožní a nehtové plísně

Exoderil kožní roztok je účinný antimykotický přípravek pro léčbu kožní a nehtové plísně na celém těle. Rychle uleví od svědění, potlačí zarudnutí a působí také antibakteriálně proti některým druhům bakterií. Pohodlná léčba - stačí aplikovat pouze 1x denně na plíseň kůže a 2x denně na postižené nehty. Díky lahvičce s kapátkem se snadno aplikuje i na hůře dostupná místa. Pro dospělé a děti. Celý popis

Dostupný
Lékarny

289 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus

Popis

mobil banner

Exoderil® je účinný na léčbu kožní a nehtové plísně na celém těle. Používá se k léčbě mykóz kůže, kožních záhybů, nehtů, meziprstí, kandidových onemocnění kůže (opruzeniny infikované kvasinkou), k léčbě pytiriasis versicolor a zánětlivých kožních plísňových onemocnění (se svěděním i bez svědění). Je vhodný pro dospělé i děti.

Díky účinné látce naftifin hubí nebo zastavuje množení původců plísní a léčí plísňová onemocnění. Rychle uleví od svědění, potlačí zarudnutí a působí také antibakteriálně proti některým bakteriím, které mohou vyvolat druhotnou infekci.

Stačí aplikovat pouze 1x denně na kůži a 2x denně na postižené nehty. Exoderil® kožní roztok se díky lahvičce s kapátkem snadno aplikuje i na hůře dostupná místa, především na postižené nehty, neboť se dobře nanáší na nehtovou ploténku a její okolí.

bakterie

Expert na plísně - účinný proti svědění, zarudnutí a některým bakteriím

stop

Ničí původce mykotického onemocnění a zabraňuje jejich dalšímu šíření

rodinka

Vhodný pro celou rodinu - bez věkového omezení

roztok

Snadná aplikace i na hůře dostupná místa díky lahvičce s kapátkem

Exoderil® s TROJÍM ÚČINKEM

Už jste unaveni z toho, jak vám plíseň znepříjemňuje život? Používejte proti plísním Exoderil® s trojím účinkem!

varianta 1

Běžné příznaky mykóz

· Mykózy kůže se obvykle projevují zčervenáním, svěděním, někdy i olupováním kůže s nepříjemným zápachem, případně bolestivými prasklinkami kůže.

· Mykóza nehtů (uvnitř nebo pod nehtem) se pozná podle změny tvaru, barvy a struktury nehtu. Nehet zesílí, ztratí lesk a zkroutí se. Infekce se může rozšířit i na okolní nehty a kůži. V tomto případě doporučujeme používat přípravek ve formě roztoku.

Kde nás mohou trápit plísně?

Mykózy pokožky či nehtů nás mohou potkat celoročně. Vyskytují se především v místech zvýšeného výskytu vlhkosti. Ať už se projevují nepříjemným svěděním, zarudnutím, či změnami struktury a/nebo barvy nehtu, je třeba proti nim včas zasáhnout.

mobil banner 2

Jaké jsou nejčastější příčiny vzniku a šíření lokálních mykóz?

rizikové faktory

Dávkování

1x denne

Aplikujte jen 1x denně na postižená místa kůže

Jelikož Exoderil® rychle proniká do kůže a je přítomen v různých kožních vrstvách v dostatečných koncentracích, je jej možno používat pro místní léčbu v jedné denní dávce.

2x denne

Aplikujte 2x denně při plísňové infekci nehtů pro dosažení efektivní léčby

Mykotické onemocnění má často tendenci se vrátit, proto je vhodné, pokračovat v léčbě alespoň další dva týdny po vymizení příznaků či obtíží pro zabránění návratu infekce. Celková délka léčby závisí na rozsahu, lokalizaci a charakteru onemocnění, ale obvykle trvá 2-4 týdny. Bez porady s lékařem nepoužívejte přípravek déle než 4 týdny.

Jak přípravek Exoderil® 10 mg/g krém používat?

mydlo

1. Proveďte důkladnou hygienu

Důkladně mýdlem umyjte plísní postiženou část těla, poté kůži vytřete ručníkem dosucha. Věnujte zvláštní pozornost místům mezi prsty.

nakapat

2. Aplikujte

Aplikujte dostatečné množství na nehet. Nechte několik minut zaschnout.

hotovson

3. Používejte 2x denně pro dosažení efektivní léčby

Kapka Exoderil® roztoku proniká do vrstev nehtové ploténky a útočí na plíseň i v hloubce!

EXODERIL® 10 mg/g krém je volně prodejný léčivý přípravek k vnějšímu použití s účinnou látkou naftifin hydrochlorid. Čtěte pozorně příbalový leták.

Parametry

SUKL název

Exoderil 10mg/ml drm.sol.1x20ml

Značka

Farmakoterapeutická skupina

ANTIMYKOTIKA PRO POUŽITÍ V DERMATOLOGII

EAN

9002260023066

PDK

1146126

SUKL kód

0054315

ATC

NAFTIFIN

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]