Úvod
Zdravotnické prostředky
Zdravotnické potřeby
Kůže, bradavice, kuří oka
EndWarts PEN C pero k odstranění bradavic 3ml

EndWarts PEN C pero k odstranění bradavic 3ml

EndWarts PEN C pero k odstranění bradavic 3ml

Kůže, bradavice, kuří oka

EndWarts PEN C pero je účinný zdravotnický prostředek k odstranění bradavic na rukou, nohou a chodidlech. Jeho použití zabere jen pár vteřin týdně.

Celý popis

Dostupný
Lékarny

301 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus

Popis

EndWarts PEN C pero je účinný zdravotnický prostředek k odstranění bradavic na rukou, nohou a chodidlech. Je vhodný pro dospělé i děti a jeho použití zabere jen pár vteřin týdně. Aplikační pero obsahuje roztok s kyselinou mravenčí, který bradavice vysušuje a pomáhá je odloučit z kůže. EndWarts PEN C nezanechává žádné jizvy ani nezpůsobuje infekce.

Hlavní vlastnosti

 • účinný způsob odstranění bradavic na rukou, nohou a chodidlech
 • vhodné pro děti i dospělé
 • zabere jen několik vteřin jednou týdně
 • barevně označí místo aplikace
 • nezanechává žádné jizvy ani nezpůsobuje infekce
 • obsah pera vystačí zhruba na 30 ošetření

EndWarts PEN C může používat i více osob

Než však pero začne používat jiná osoba, nasaďte víčko a podržte jej ve svislé poloze uzávěrem směrem dolů alespoň 5 minut a tak, aby hrot pera zůstal v kontaktu s roztokem. Vyhnete se tak kontaminaci z vašich bradavic na druhou osobu.


 

Složení

Aplikační pero obsahuje: kyselinu mravenčí (75 % hm.), vodu, glycerol, barvivo.


 

Použití

 • Opatrně přitiskněte hrot pera na bradavici a nechte pero přiložené po dobu tří sekund.
 • Roztokem zvlhčete celou plochu bradavice.
 • Po použití si můžete ihned natáhnout ponožky nebo se vykoupat.
 • Ošetřené místo nezakrývejte náplastí, použití náplasti může poškodit pokožku.
 • Chcete-li dosáhnout dobrých výsledků, provádějte toto ošetření pravidelně, dokud bradavice zcela nezmizí, jinak se proces zastaví.

Dospělí: Aplikujte 1x týdně, bradavice obvykle zmizí po 5-15 ošetřeních. Děti: U dětí používejte roztok velmi střídmě. Na tenké pokožce stačí použít jen 1x za 2-3 týdny. Bradavice obvykle vymizí po 2-3 ošetřeních.


 

Upozornění

Při otevírání víčka buďte opatrní, netlačte na něj ani za něj netahejte. Pomalu sejměte víčko a zacházejte s perem opatrně, aby nedošlo k náhodnému rozlití. Dávejte pozor, abyste roztok aplikovali pouze na bradavice a zabránili styku s okolní zdravou pokožkou. Nepoužívejte na bradavice na obličeji nebo genitáliích. Po otevření spotřebujte do 6 měsíců.

Pozor: EndWarts PEN C je žíravina, se silným a dráždivým zápachem. Nevdechujte. Pouze k zevnímu použití. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí. Nepředávkujte! Nadměrná nebo nesprávná aplikace může způsobit bolest a poškodit pokožku. Použijete-li roztoku příliš mnoho nebo jím nechtěně potřísníte okolní pokožku, okamžitě postižené místo omyjte větším množstvím vody, abyste zamezili poškození pokožky. Jestliže vám roztok vnikne do očí, okamžitě je alespoň 15 minut opakovaně vyplachujte vlažnou vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Pokud nosíte kontaktní čočky, okamžitě je vyjměte a vypláchněte oči, jak je popsáno. Zvlášť opatrní buďte při ošetřování jemné pokožky, například u dětí nebo v horní části ruky. S perem nijak neadekvátně nemanipulujte (neotevírejte je, neprořezávejte ani neprorážejte).

ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ. ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK třídy IIb, č. notifikace RZPRO 01183654.

Parametry

SUKL název

EndWarts PEN C pero k odstranění bradavic 3ml

EAN

8594158894762

PDK

4990421

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]