Úvod
Zdravá strava, čaje a bylinky
Bylinné kapky
Dr.Popov Kapky bylinné Pelyněk roční 50ml

Dr.Popov Kapky bylinné Pelyněk roční 50ml

Dr.Popov Kapky bylinné Pelyněk roční 50ml

Bylinné kapky

Originální bylinné kapky Dr. Popova Pelyněk roční napomáhá ke správné hladině cukru v krvi, pohodovému trávení a k dobré náladě. Doplněk stravy.

Celý popis

Dostupný
Lékarny

138 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus

Popis

Kdy se vám budou bylinné kapky Pelyněk roční hodit:

Pelyněk roční je známá bylina, která napomáhá pohodovému trávení a podporuje správnou hladinu cukru v krvi. Prospívá přirozené obranyschopnosti, podílí se na zdravém fungování ledvin a prostaty a působí jako antioxidant. Málokdo ví, že pelyněk je také skvělým pomocníkem pro udržení dobré nálady. Podporuje relaxaci a emoční rovnováhu (důležité např. při klimakteriu). Je zdrojem látky artemisinin, která se využívá při léčbě malárie.

Jak bylinné kapky vyrábíme?

Pečlivě vybrané atestované byliny macerujeme v jemném 60% potravinářském lihu za studena – jedná se o způsob výroby, který je generacemi ověřený jako nejlepší, protože líh je pro extrakci ideální a kapky pak mají vysokou koncentraci účinných látek. Líh navíc doplňujeme vodou, takže v kapkách působí dva činitelé a vyluhuje se tedy i více účinných látek. Využíváme odstřeďování za vysoké rychlosti otáček, abychom z bylin získali více účinných látek. Dlouhá macerace mikronizovaných (jemně rozemletých) bylin v lihu je velmi důležitá a tento proces nelze porovnávat s prostým rozmícháním extraktu.
Všechny směsné bylinné kapky Dr. Popova vycházejí z originálních receptur, které zaručují vysokou účinnost výsledné tinktury.

Parametry

SUKL název

Dr.Popov Kapky bylinné Pelyněk roční 50ml

Značka

Výrobce

EAN

8595058906609

PDK

4755188

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]