Úvod
Doplňky stravy
Vlasy, kůže, nehty
DonnaHAIR FORTE 4měsíční kúra tob.90+30 zdarma

DonnaHAIR FORTE 4měsíční kúra tob.90+30 zdarma

DonnaHAIR FORTE 4měsíční kúra tob.90+30 zdarma

Vlasy, kůže, nehty

Doplněk stravy DONNAHAIR obsahuje biotin a zinek, který je určen pro ženy, které se dlouhodobě potýkají s vypadáváním, lámáním, třepením a špatnou kvalitou svých vlasů. Celý popis

Dostupný
Lékarny

653 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus
Oblíbené
Přídat do oblibených

Popis

Doplněk stravy DONNAHAIR obsahuje biotin a zinek, který je určen pro ženy, které se dlouhodobě potýkají s vypadáváním, lámáním, třepením a špatnou kvalitou svých vlasů.
• Udržuje přirozenou kvalitu vlasů a pomáhá při jejich zvýšeném vypadávání.*
• Obsahuje unikátní kombinaci aminokyselin a extraktu z kopřivy.
• Speciálně přizpůsobeno také pro potřeby těhotných a kojících žen.

Obsahuje pestré a vyvážené množství důležitých aminokyselin, vitaminů a minerálů, kterými zevnitř a dlouhodobě vyživujete své vlasy, a tím pomáháte zlepšit jejich kvalitu a vzhled.

*biotin, zinek

DÁVKOVÁNÍ:
Užívejte pravidelně 1 tobolku denně po jídle, zapijte dostatečným množstvím tekutiny. V případě vážnějších problémů či potřebě rychlejšího nástupu účinku doporučujeme prvních 14 dnů užívat 2 tobolky denně. Přípravek je vhodné užívat dlouhodobě. Mohou užívat diabetici, těhotné a kojící ženy. Během těhotenství a kojení užívejte 1 tobolku denně.

UPOZORNĚNÍ:
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládat mimo dosah dětí! Výrobek není určen pro děti do tří let. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

VÝROBCE:
Simply You Pharmaceuticals a. s., Roháčova 188/37, 130 00 Praha 3, ČR.

Složení: L-Methionin, L-Tyrosin, extrakt ze sušených pivovarských kvasnic (devitalizovaná biomasa pivních kvasinek), extrakt přesličky rolní (Equisetum arvense), L-Cystein, zinek (citronan zinečnatý), extrakt kopřivy dvoudomé (Urtica dioica), plnidlo: dextrin; protispékavá látka: stearan hořečnatý; kypřící látka: oxid křemičitý; vitamin A (retinyl palmitát), kyselina listová, biotin (D-biotin), tobolka: želatina; barvivo: oxid titaničitý

Parametry

SUKL název

DonnaHAIR FORTE 4měsíční kúra tob.90+30 zdarma

EAN

8594059739025

PDK

4519311

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]