Úvod
Kosmetika a péče
Péče o tělo
Péče o ústa
Dentacol 20 ml

Dentacol 20 ml

Dentacol 20 ml

Péče o ústa

Rychlá úleva od nepříjemných stavů v dutině ústní. Účinně zklidňuje zlobivé zuby, dásně, defekty v ústech a citlivé zubní krčky bez vedlejších účinků. Celý popis

Dostupný
Lékarny

212 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus

Popis

Dentacol je určen ke zklidnění zubů, dásní, defektů v dutině ústní a citlivých zubních krčků. Pozitivně působí na stav mikroflóry v ústech. Dentacol obsahuje hřebíček s účinnou látkou eugenol, který má silné zklidňující účinky, a skořici pozitivně působící na mikroflóru v dutině ústní.

• pro úlevu od nepříjemných stavů v dutině ústní
• ke zklidnění zubů, dásní, defektů v ústní dutině a citlivých zubních krčků
• pro zachování normální mikroflóry úst

Použití:
Neředěný přípravek naneste pomocí vatové tyčinky na postiženou oblast a důkladně potřete. Pro každou aplikaci použijte novou vatovou tyčinku, aby nedošlo k zanesení nečistot do lahvičky s Dentacolem. Přípravek je možné také kloktat, a to naředěný v poměru 1 díl Dentacolu a 4 díly vody. Pro jedno ošetření vystačí 2 lžičky Dentacolu naředit 8 lžičkami vody a důkladně vykloktat. Následně přípravek vyplivněte. Přípravek nepolykejte. V případě akutních stavů lze u dospělých přípravek kloktat neředěný. Po aplikaci přípravku alespoň 20 minut nejezte a nepijte, aby účinné látky mohly efektivně působit.

Upozornění:
Výrobek obsahuje minimálně 60 obj. % alkoholu. V případě správného způsobu použití je riziko ovlivnění při řízení dopravních prostředků a při obsluze strojů minimální. Neužívat při přecitlivělosti na některou z obsažených složek. Ukládejte mimo dosah dětí. Případný zákal není na závadu.

Výrobce: Simply You Pharmaceuticals a. s., Roháčova 188/37, 130 00 Praha 3, ČR.

Složení: Alcohol, Aqua, Eugenia Caryophyllus Flower Extract, Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract.

Parametry

SUKL název

Dentacol 20 ml

EAN

8594059736567

PDK

3347060

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]