Úvod
Kosmetika a péče
Dermokosmetika
Vlasová
Colorwin sprej na krytí šedin světle hnědý 75ml

Colorwin sprej na krytí šedin světle hnědý 75ml

Colorwin sprej na krytí šedin světle hnědý 75ml

Vlasová

Sprej na krytí šedin a odrostů rychle a jednoduše překryje šedivé vlasy a odrosty. Používá se na suché vlasy. Stříká se pouze na místa, kde jsou odrosty viditelné. Barevný odstín se na odrostech sladí s přirozenou barvou vlasů. Vymývá se šamponem.

Celý popis

Dostupný
Lékarny

182 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus

Popis

Colorwin sprej na krytí šedin a odrostů pomáhá ženám během pár vteřin překrýt šediny v období mezi barvením vlasů. Od ostatních sprejů se odlišuje inovativním složením bez použití tekutého silikonu, nestéká po pokožce, nezatěžuje a nelepí vlasy, neucpává póry na pokožce hlavy a nezatěžuje ani přírodu. Další inovací je 360°ventil, který umožňuje aplikovat pigmenty v každé poloze spreje, dokonce i dnem vzhůru. Sprej Colorwin používá k rozprašování speciální kosmetický rozprašovač, který překrývá šediny velmi přesně a pouze velmi jemnou vrstvou přírodních pigmentů, proto jako jediný na trhu umožnuje až 50 aplikací.
Stačí jedna aplikace a Colorwin sprej z vás vykouzlí mladší ženu s dokonalým účesem bez viditelných šedin.

  • okamžité překrytí šedin
  • snadná aplikace v každé poloze i dnem vzhůru
  • vhodný odstín
  • přirozený vzhled
  • vymývá se šamponem

Návod k použití

Sprej před použitím pořádně, aspoň 5 vteřin, protřepejte.
Aplikujte na suché vlasy. Sprejujte v krátkých dávkách ze vzdálenosti 10 -15 cm, dokud nebudou šedé vlasy rovnoměrně pokryté.
Během několika vteřin přípravek na vlasech zaschne a vydrží až do dalšího mytí vlasů.
Po aplikaci a po zaschnutí spreje můžete vlasy lehce přetřít kapesníkem nebo pročesat kartáčem. Tím se zbavíte přebytečného pigmentu, který neulpěl na vlasech.

Parametry

SUKL název

Colorwin sprej na krytí šedin světle hnědý 75ml

Značka

EAN

8594185050025

PDK

4603339

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]