Úvod
Doplňky stravy
Imunita
Centrum multivitamín pro ženy 90 tablet

Centrum multivitamín pro ženy 90 tablet

Centrum multivitamín pro ženy 90 tablet

Imunita

Centrum pro ženy multivitamín se speciálním obsahem vitamínů a minerálů na podporu výživových potřeb žen. 90 tablet
 

Celý popis

Dostupný
Lékarny

629 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus

Popis

Centrum pro muže je komplexní multivitamín speciálně přizpůsobený výživovým potřebám moderních mužů. Tento komplex obsahuje základní živiny, jako jsou vitamíny B1, B2, B6, C a D a hořčík na podporu energie, imunity a zdraví svalů*. Tablety navíc neobsahují cukr ani lepek. 
*Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému. Vitaminy B1, B2, B6 přispívají k normálnímu energetickému metabolismu. Vitamin D přispívá k udržení normálního stavu kostí. Hořčík přispívá k normální činnosti svalů.
 

Složení:

Hydrogenfosforečnan vápenatý, uhličitan vápenatý, oxid hořečnatý, plnidla: mikrokrystalická celulosa, hydroxypropylmethylcelulosa, polydextrose; vitamín C (kyselina L-askorbová), protispékavé látky: zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulosy, hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý, talek; fumarát železnatý, vitamín E (DL-alfa- tokoferylacetát), nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, oxid zinečnatý, vitamín B6 (pyridoxin-hydrochlorid), vitamín B2 (riboflavin), vitamín B1 (thiamin-mononitrát), betakaroten, rostlinný olej (kokosový a palmový), síran měďnatý, vitamín A (retinyl-acetát), kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutamová), chlorid chromitý, molybdenan sodný, jodid draselný, selenan sodný, biotin (D-biotin), vitamin K (fylochinon), vitamín D (cholekalciferol), vitamín B12 (kyanokobalamin), barviva: košenila, brilantní modř FCF.
 

Důležité upozornění:
Nepřekračujte doporučené denní dávkování, uchovávejte mimo dosah dětí a pamatujte, že doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy.

Doporučené dávkování:

Doporučená dávka je 1 tableta 1x denně. Zapijte dostatečným množstvím vody.


 

Parametry

SUKL název

Centrum pro ženy tbl.90

EAN

5054563200501

PDK

5066643

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]