Úvod
Canpol babies Popor vložky s křidélky denní 10ks

Canpol babies Popor vložky s křidélky denní 10ks

Canpol babies Popor vložky s křidélky denní 10ks

Superabsorpční poporodní vložky Canpol babies s křidélky jsou perfektním řešením pro ženy v poporodním období k použití doma po opuštění porodnice. Poporodní vložky s křidélky jsou tenčí a diskrétnější než běžné poporodní vložky, ale také vysoce savé a prodyšné. Celý popis

Dostupný
Lékarny

94 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus

Popis

Superabsorpční poporodní vložky Canpol babies s křidélky jsou perfektním řešením pro ženy v poporodním období k použití doma po opuštění porodnice. Poporodní vložky s křidélky jsou tenčí a diskrétnější než běžné poporodní vložky, ale také vysoce savé a prodyšné. Běžné vložky v této situaci nefungují. Prodloužená velikost poporodní vložky s křidélky 42 cm byla upravena tak, aby dobře chránila před protečením i vleže. Poporodní vložky Canpol babies s křidélky mají tloušťku pouze 2,2 mm, ale poskytují až 100% ochranu proti protečení a diskrétnost. Ultra absorpční vložka rychle absorbuje tekutiny a zadržuje vlhkost uvnitř, čímž zajišťuje dlouhotrvající pocit sucha a pohodlí. Profilovaný tvar, 4 křidélka a široký lepicí proužek navíc udrží vložku na místě při pohybu a aktivitách i v noci, když se pohybujete při spánku. Měkká vrchní vrstva těsně přilne k výplni poporodní vložky, nedelaminuje se, zabraňuje přilnutí k pokožce a podráždění. Je šetrná k pokožce a zcela prodyšná, zatímco technologie proti zápachu dodává matce pocit svěžesti.
V balení je 10 kusů.

Poporodní vložky s křidélky na den.
Velikost poporodních vložek: délka 34 cm, tloušťka 2,2 mm

Doporučeno porodní asistentkou.*


 
Zvýšený komfort během poporodního období doma – během dne.
Ultra savá vložka – rychle absorbuje tekutiny a zadržuje vlhkost uvnitř vložky, čímž zajišťuje dlouhotrvající pocit sucha.


Výjimečně měkké a prodyšné – chrání pokožku před podrážděním.
4 křidélka a profilovaný tvar pro účinnou ochranu a větší pohodlí.


Široký lepicí pásek drží vložku na místě.
S technologií neutralizace zápachu.


Velikost vložky – délka 34 cm.

Návod k použití:

Pamatujte, že poporodní vložky by se měly pravidelně měnit. Vložky se po použití snadno likvidují. Uschovejte návod pro pozdější použití.

Upozornění!

Výrobek není hračka. Uchovávejte mimo dosah dítěte. 

Vložky odpovídají požadavkům:

Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2001/95/EC o obecné bezpečnosti výrobků.

Parametry

SUKL název

Canpol babies Popor vložky s křidélky denní 10ks

Značka

EAN

5901691879058

PDK

4968039

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]