Úvod
Péče o matku a dítě
Kojenecké potřeby
Odsávačky
CANPOL BABIES Elektr.nosní odsávačka EASY&NATURAL

CANPOL BABIES Elektr.nosní odsávačka EASY&NATURAL

CANPOL BABIES Elektr.nosní odsávačka EASY&NATURAL

Odsávačky

Elektrická nosní odsávačka Canpol babies EasyNatural během několika sekund vyčistí nos vašeho dítěte a umožní dítěti volně dýchat. Celý popis

Dostupný
Lékarny

1 060 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus

Popis

Nabitou elektrickou nosní odsávačku Canpol babies EasyNatural lze používat bezdrátově – nepotřebujete vysavač, proto je pro vaše miminko bezpečnější.

Baterie se nabíjí přes USB kabel, takže ji můžete nabíjet i přes powerbanku jako další ochranu proti vybití, když jste mimo domov. Režim tichého provozu vám umožní používat zařízení i když dítě spí. Při plném nabití má odsávačka sací výkon 60 kPa/ +- 3 kPa při volbě úrovně 3 sacího výkonu.
Sada obsahuje 2 vyměnitelné silikonové nástavce přizpůsobené věku a potřebám miminka – s úzkou koncovkou, kterou lze použít pro malé děti nebo tekutý hlen, a širší koncovkou určenou pro větší nosíky nebo pro použití s hustým hlenem.

Měkký a bezpečný silikon, ze kterého jsou nástavce vyrobeny, chrání nosní sliznici a zabraňuje jejímu poškození při náhlých pohybech dítěte.
Odsávačka se snadno udržuje v čistotě – nádobku na hlen lze vyjmout a omýt a silikonové nástavce lze sterilizovat. Sada obsahuje také speciální kartáček, který umožňuje důkladné čištění tubulů. Elektrická nosní odsávačka Canpol babies EasyNatural je ideální pro rychlé, efektivní a hygienické odstranění nosního hlenu. Doporučuje se dětem od prvních dnů života.

Očistěte všechny části hlavy v teplé vodě s jemným čisticím prostředkem a po každém použití důkladně opláchněte. Pro lepší efekt použijte čistící kartáček. Silikonové prvky (obr. 1, díly 8 a 9) lze přelít horkou vodou.
 

Varování! Po každém použití se ujistěte, že jste kvůli čištění rozebrali všechny části hlavy. Zařízení není vodotěsné. Základnu nikdy neponořujte do kapaliny. Očistěte hadříkem.

 

Před použitím se ujistěte, že jsou zařízení a hlava dobře sestaveny.
Pokud dojde k jakékoli abnormalitě, vypněte zařízení. Před prvním použitím si přečtěte návod.
 

Důležité! Uchovávejte mimo dosah dětí, když se nepoužívá. Neskladujte v blízkosti zdrojů tepla a nevystavujte extrémním teplotám, vysoké vlhkosti nebo prachu. Pravidelně kontrolujte zařízení a veškeré jeho příslušenství. Vyhněte se dlouhodobému užívání. Před každým použitím zařízení zkontrolujte.
Nevkládejte špičku do nosních dírek příliš hluboko.

UPOZORNĚNÍ:
Vyberte si jednu ze tří různých intenzit sání stisknutím tlačítka režimu. Zkontrolujte sílu sání na indikátoru režimu: nízká – 1 kontrolka, střední – 2 kontrolky, vysoká – 3 kontrolky. Upravte sílu sání podle svých potřeb.
Položte své dítě na záda nebo se pokuste držet jeho hlavičku během používání. Nevkládejte špičku do nosních dírek příliš hluboko. Nikdy nepoužívejte na uši, ústa nebo oči.

 

 

Parametry

SUKL název

CANPOL BABIES Elektr.nosní odsávačka EASY&NATURAL

Značka

EAN

5901691866478

PDK

4839313

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]