Úvod
💥 Akce a slevy
Cenové hity
CannamediQ Ortopeden 180tob.

CannamediQ Ortopeden 180tob.

Cenový hit
CannamediQ_Ortopeden 180tob_RGB.jpg

CannamediQ Ortopeden 180tob.

Cenové hity

Aktivní konopí, mimořádně vysoký obsah glukosaminu a extrakt kurkumy pro pružnost kloubů, dobrý stav kostí a celého pohybového aparátu. Celý popis

Dostupný
Lékarny

489 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus
Oblíbené
Přídat do oblibených

Popis

CannamediQ Ortopeden je jedinečný doplněk stravy s konopím, mimořádně vysokým obsahem glukosaminu a extraktem kurkumy pro podporu dobrého stavu a posílení celého pohybového aparátu. Opotřebení pohybového aparátu je častou komplikací, která postihuje nejen osoby vyššího věku, aktivní sportovce či jedince s nadváhou, a dokáže výrazným způsobem omezit pohyblivost i snížit celkovou kvalitu života.
Ortopeden obsahuje v denní dávce vysoký obsah glukosaminu(1 800 mg), aktivní konopný extrakt a extrakt z kurkumy dlouhé pro podporu dobrého stavu a flexibility kloubů, pohybového aparátu i kostí. Toto jedinečné spojení a koncentrace účinných látek zajišťuje vysokou účinnost na pohybový aparát.
Ortopeden je navíc obohacen o unikátní extrakt ze semen vinné révy bohatý na resveratrol a vitamin C podporující tvorbu kolagenu nezbytného pro správnou funkci kloubních chrupavek i kostí. Vitamin C navíc přispívá také ke snížení pocitu únavy a vyčerpání, které mohou souviset s vyšším věkem či intenzivní fyzickou zátěží organizmu..

Roztančete klouby konopím!
- unikátní přípravek s aktivním konopím, glukosaminem a extraktem kurkumy pro optimální stav pohybového aparátu
- mimořádně vysoký obsah glukosaminu v denní dávce (1 800 mg)
- extrakt z kurkumy pro podporu dobrého stavu a flexibility kloubů, pohybového aparátu i kostí a vitamin C pro tvorbu kolagenu v kloubní chrupavce

CannamediQ je řada unikátních přípravků využívajících jedinečné síly konopí na lidský organizmus. Ve svém složení kombinují tyto produkty vysoce aktivní konopný extrakt s přírodními složkami, vitaminy a minerály. CannamediQ umožňuje konečně využít blahodárné účinky dlouhá léta tabuizovaného konopí zcela legálně, bezpečně a bez vedlejších účinků.

Doporučené denní dávkování:
1x denně 3 tobolky

Složení: D-Glukosamin sulfát, vitamin C (askorban sodný), extrakt z konopných semen (Cannabis sativa), extrakt kurkumy dlouhé (Curcuma Longa), extrakt ze semen vinné révy (Vitis vinifera), protispékavá látka: stearan hořečnatý.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, mládež, těhotné a kojící ženy. Ukládat mimo dosah dětí! Neužívejte v případě přecitlivělosti na některou obsaženou složku..

Skladování: Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C.

Výrobce: Simply You Pharmaceuticals a.s., Roháčova 188/37, 130 00 Praha 3, ČR. Bezplatná infolinka: +420 800 555 433, www.cannamediq.cz

Parametry

SUKL název

CannamediQ Ortopeden 180tob.

EAN

8594059739209

PDK

4623295

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]