Úvod
Akce a slevy
Cenové hity
CannamediQ Hypetezin 60tob.

CannamediQ Hypetezin 60tob.

Cenový hit
CannamediQ_Hypetezin 60tob_4614633_RGB.jpg

CannamediQ Hypetezin 60tob.

Cenové hity

Přípravek s aktivním konopným extraktem, hlohem efektivně modulujícím krevní tlak a vinnou révou chránící kardiovaskulární systém, srdce a cévy. Celý popis

Dostupný
Lékarny

290 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus

Popis

CannamediQ Hypetezin je jedinečný doplněk stravy s konopím a hlohem pro efektivní modulaci krevního tlaku. Přírodní složení na bázi konopí a rostlinných extraktů zajišťuje vysokou účinnost a maximální bezpečnost užívání bez vedlejších účinků.
Hypetezin obsahuje extrakty hlohu a vinné révy, které pozitivním způsobem upravují krevní tlak.
V přípravku obsažený extrakt celeru podporuje efektivní diurézu, extrakt vinné révy zase funkčnost srdce, což je nezbytný předpoklad pro dosažení optimální hladiny krevního tlaku.
Hloh navíc zmírňuje nervové napětí a obsažený šafrán podrážděnost, které mívají na krevní tlak negativní vliv. Vinná réva podporuje celkovou duševní rovnováhu.
Obsažený extrakt vinné révy navíc vykazuje značnou antioxidační aktivitu, čímž přispívá k zachování dobré funkčnosti žil, cév a celého kardiovaskulárního systému.

Zvedá se vám tlak? Sáhněte po konopí!
- unikátní spojení konopí a hlohu pro efektivní modulaci krevního tlaku
- obohaceno extraktem vinné révy chránící srdce, cévy a celý kardiovaskulární systém
- šafrán pro zmírnění nervového napětí a podrážděnosti, které tlak negativně ovlivňují

CannamediQ je řada unikátních přípravků využívajících jedinečné síly konopí na lidský organizmus. Ve svém složení kombinují tyto produkty vysoce aktivní konopný extrakt s přírodními složkami, vitaminy a minerály. CannamediQ umožňuje konečně využít blahodárné účinky dlouhá léta tabuizovaného konopí zcela legálně, bezpečně a bez vedlejších účinků.

Doporučené denní dávkování:
1 tobolka 1–2x denně, dle požadované intenzity účinku. Doporučujeme užívání zahájit denní dávkou 1 tobolka denně a v případě potřeby výraznějšího efektu přejít na užívání 1 tobolka 2x denně.

Složení: Suchý extrakt z plodu hlohu (Crataegus monogyna), suchý extrakt ze semen celeru (Apium graveolens), RIM concentrate forte (směs extraktu z plodů vinné révy a extraktu z pivovarských kvasnic v poměru 1:1), extrakt z konopných semen (Cannabis sativa), rutin extrahovaný z květů jerlínu (Sophora japonica), kypřící látka: sorbitol; suchý extrakt z květu šafránu (Crocus sativus), protispékavá látka: stearan hořečnatý; stabilizátor: oxid křemičitý; tobolka: želatina; barvivo: uhličitan vápenatý.

Upozornění: Přípravek není vhodný pro současné užívání s antihypertenzivními léky. Hlohové glykosidy mohou zesilovat účinek kardiotonik s obsahem digoxinu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládat mimo dosah dětí! Neužívejte v případě přecitlivělosti na některou obsaženou složku.

Skladování: Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C.

Výrobce: Simply You Pharmaceuticals a.s., Roháčova 188/37, 130 00 Praha 3, ČR. Bezplatná infolinka: +420 800 555 433, www.cannamediq.cz

Parametry

SUKL název

CannamediQ Hypetezin 60tob.

EAN

8594059739391

PDK

4614633

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]