Úvod
Kosmetika a péče
Péče o tělo
Péče o ústa
Cannaderm Cannadent sérum 5ml

Cannaderm Cannadent sérum 5ml

Cannaderm Cannadent sérum 5ml

Péče o ústa

Regenerační sérum pro zmírnění pocitů pálení, pnutí a citlivosti rtů a sliznice úst při výskytu aft, oparů, parodontózy a otlaků od protéz a rovnátek. Celý popis

Dostupný
Lékarny

243 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus
Oblíbené
Přídat do oblibených

Popis

Cannadent regenerační sérum pro přímou péči o rty a sliznice úst. Patentově chráněná receptura s antimikrobiálním účinkem. Sérum je kosmetický přípravek, který urychluje regeneraci a přispívá ke zmírnění pocitů pálení, svědění, pnutí a nadměrné citlivosti rtů a sliznice úst spojených s výskytem aft, oparů, parodontózy a u otlaků od protéz a rovnátek.

Účinné látky: konopný olej, hřebíček, extrakt z arniky, jedle sibiřská, tea tree.

Použití: důkladně protřepejte! Sérum aplikujte přímo na citlivé místo v ústech nebo na rtech. Pocit pálení, pnutí a nadměrné citlivosti rychle ustoupí. Sérum používejte i několikrát denně podle potřeby. Doporučujeme několik kapek séra přidat do sklenice vlažné vody a použít k výplachu úst.

Upozornění: Obsahuje alkohol. Změna barevnosti či případný zákal séra jsou projevem přírodnosti produktu a nejsou nijak závadné. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku přípravku.

Skladování: nejlépe při teplotě +10 až +25 °C.

Výrobce: Simply You Pharmaceuticals a.s. Roháčova 188/37, 130 00 Praha 3, ČR. Vyrobeno v ČR.

Složení: Cannabis Sativa Seed Oil, Alcohol denat., Eugenia Caryophyllus Leaf Oil, Eugenol, Aqua, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Arnica Montana Flower Extract, Abies Sibirica Oil, Limonene, Geraniol, Benzyl Salicylate, Linalool.

Parametry

Značka

PDK

8594054230015

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]