Úvod
Volně prodejné léky
Ledviny a pohlavní orgány
Gynekologické obtíže
Canesten Gyn 6 dní crm.vag.1x35gm+apl.

Canesten Gyn 6 dní crm.vag.1x35gm+apl.

Sleva
Sleva

Canesten Gyn 6 dní crm.vag.1x35gm+apl.

Gynekologické obtíže

Canesten GYN 6 dní léčí kvasinkovou infekci a tím ulevuje od svědění. Je vhodný pro kontinuální léčbu vaginální mykózy. Vaginální krém je dodáván s 6 aplikátory, které se používají po dobu 6 za sebou jdoucích dní. Krém je vhodný k léčbě vaginální mykózy žen a kandidové balanitidy u mužů. Celý popis

Dostupný
Lékarny
285 Kč

257 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus

Popis

Popis produktu

Léčivý přípravek Canesten GYN 6 dní je určen k léčbě kvasinkové infekce a tím ulevuje od pocitu svědění. Je vhodný pro ženy, které preferují kontinuální léčbu vaginální kvasinkové infekce.

Vaginální krém je dodáván s 6 aplikátory, které se velmi snadno používají po dobu 6 za sebou následujících dní. Krém je vhodný na léčbu vnějších příznaků a také k aplikaci do pochvy pomocí aplikátoru. Je vhodný i k léčbě kandidové balanitidy u mužů. Ke kvasinkové infekci u žen často dochází v případě, kdy je narušena mikrobiální rovnováha poševního prostředí a není možné udržet pod kontrolou počet přítomných kvasinek (nejčastěji Candida albicans).

Vaginální mykóza nepatří mezi pohlavně přenosné infekce. Může být nepříjemná (svědění a výtok), ale ve většině případů je poměrně jednoduše léčitelná.

 

Výhody výrobku

  • Ulevuje od svědění, pálení, zarudnutí, otoku, výtoku a bolesti
  • Léčí kvasinkovou infekci
  • Vhodný k léčbě vaginální mykózy u žen a kandidové balanitidy u mužů
  • Krém je vhodný k léčbě vnějších příznaků i aplikaci do pochvy pomocí aplikátoru
  • Krém je dodáván s 6 aplikátory, které se velmi snadno používají

 

Použití

Přípravek Canesten GYN 6 dní je vhodný pro děti od 12 let. V případě 6denní léčby se obsah 1 aplikátoru vaginálního krému zavádí do pochvy každý večer 6 po sobě následujících dní. Léčení nemá být prováděno během menstruace. Během léčby se nesmí používat tampony.

V případě kandidové balanitidy nanášejte krém přípravku Canesten GYN 6 dní v tenké vrstvě na postižené oblasti 2-3 denně a vetřete. Před každým použitím krému je třeba postižené místo pečlivě omýt a osušit. Obvyklá délka léčby je 1-2 týdny.

Vždy dodržujte pokyny pro užívání přípravku, které jsou uvedeny v příbalové informaci.

 

Specifika produktu

Klotrimazol, pokud je aplikován v oblasti genitálií, může snižovat účinnost a bezpečnost některých antikoncepčních pomůcek, jako například kondomu. Účinek je dočasný a vyskytuje se pouze v průběhu léčby.

 

Složení

Jeden gram vaginálního krému obsahuje clotrimazolum 10 mg, obsah 1 aplikátoru (asi 5 g) odpovídá clotrimazolum 50 mg. Pomocnými látkami jsou cetylstearylakohol, benzylalkohol, cetylpalmitát, cetylstearylalkohol, čištěná voda, polysorbát 60, sorbitanstearát, octyldodekanol.

 

Další informace

Čtěte pečlivě příbalovou informaci!

Canesten GYN 6 dní je léčivý přípravek k vaginálnímu použití. Obsahuje léčivou látku clotrimazolum.

 

www.canesten.cz

Parametry

SUKL název

Canesten Gyn 6 dní crm.vag.1x35gm+apl.

Farmakoterapeutická skupina

GYNEKOLOGICKÁ ANTIINFEKTIVA A ANTISEPTIKA

EAN

8590322000991

PDK

2540418

SUKL kód

0180174

ATC

KLOTRIMAZOL

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]