Úvod
Volně prodejné léky
Alergie, kůže, vlasy
Kožní a nehtové plísně
Canespor 1x denně 0.01g/g drm.sol.15ml

Canespor 1x denně 0.01g/g drm.sol.15ml

Canespor 1x denně 0.01g/g drm.sol.15ml

Kožní a nehtové plísně

Canespor 1x denně roztok léčí kožní plísně. Canespor 1x denně roztok je čirý, téměř bezbarvý. Vhodný k léčbě plísně v místech zapaření. Canespor 1x denně roztok se aplikuje 1x denně, nejlépe po večerní hygieně těsně před spaním a po dobu 2-4 týdnů. Celý popis

Dostupný
Lékarny

189 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus

Popis

Popis produktu

Canespor 1x denně roztok léčí kožní plísně. Canespor 1x denně roztok je účinné širokospektré antimykotikum s léčivou látkou bifonazol, která ničí původce kožní mykózy, a navíc vykazuje protizánětlivý účinek. Canespor 1x denně roztok je čirá, téměř bezbarvá tekutina. Svou lékovou formou je vhodný k aplikaci na kůži v místech snadného zapaření. Canespor 1x denně roztok se aplikuje 1x denně – nejlépe po večerní hygieně těsně před spaním – podle lokalizace po dobu 2-4 týdnů.

 

Výhody výrobku

  • Léčba plísně kůže
  • Trojí účinek: antimykotická, antibakteriální, protizánětlivá
  • Proniká do zanícené vrstvy kůže, zastaví množení plísní, hubí plísně, zmírňuje příznaky
  • Účinně léčí také mykózu třísel, dermatofytózu nebo opruzeniny
  • Praktický – aplikace pouze 1x denně

 

Použití

Canespor 1x denně 10 mg/g kožní roztok se na postižená místa aplikuje 1 x denně, nejlépe večer před spaním. Několik kapek (asi 3 kapky) obvykle vystačí k ošetření plochy velikosti dlaně ruky. Po aplikaci na postižená místa se lehce vetře do kůže.

U kojenců a dětí do 3 let smí být přípravek Canespor 1x denně 10 mg/g roztok používán jen pod pravidelným lékařským dohledem

 

Specifika produktu

Pacienti s anamnézou hypersenzitivních reakcí na ostatní fungicidní látky odvozené od imidazolu (např. ekonazol, klotrimazol, mykonazol) musí používat přípravky obsahující bifonazol s opatrností. Je třeba, aby se pacienti vyhnuli kontaktu přípravku s očima. Přípravky se nesmí polykat.

Vzhledem k tomu, že nejsou k dispozici žádné klinické údaje, používání bifonazolu se v prvním trimestru těhotenství z preventivních důvodů nedoporučuje. Kojení má být během léčby bifonazolem přerušeno.

 

Složení

Produkt obsahuje léčivou látku bifonazolum 10 mg/g.

 

Další informace

Čtěte pečlivě příbalovou informaci!

Canespor 1x denně 10 mg/g kožní roztok je volně prodejný léčivý přípravek k vnějšímu použití. Obsahuje léčivou látku bifonazol.

 

www.canespor.cz

Parametry

PDK

8590322000625

SUKL kód

0137116

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]