Úvod
Volně prodejné léky
Alergie, kůže, vlasy
Kožní a nehtové plísně
Canespor 1x denně 0.01g/g crm.15g

Canespor 1x denně 0.01g/g crm.15g

Canespor 1x denně 0.01g/g crm.15g

Kožní a nehtové plísně

Canespor 1x denně krém léčí kožní plísně. Canespor 1x denně je jemný nemastný bílý krém bez zápachu vhodný též k doléčení plísně nehtů. Aplikuje se 1x denně, nejlépe po večerní hygieně těsně před spaním a po dobu 2-4 týdnů. Celý popis

Dostupný
Lékarny

189 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus

Popis

Popis produktu

Léčivý přípravek Canespor 1x denně krém léčí kožní plísně. Canespor 1x denně krém je účinné širokospektré antimykotikum s léčivou látkou bifonazol, která ničí původce kožní mykózy, a navíc vykazuje protizánětlivý účinek.

Přípravek Canespor 1x denně krém je jemný, nemastný bílý krém bez zápachu, který se snadno vstřebává do postižené kůže. Aplikuje se 1x denně – nejlépe po večerní hygieně těsně před spaním – podle lokalizace po dobu 2-4 týdnů.

 

Výhody výrobku

  • Léčba plísně kůže
  • Trojí účinek: antimykotická, antibakteriální, protizánětlivá
  • Proniká do zanícené vrstvy kůže, zastaví množení plísní, hubí plísně, zmírňuje nepříjemné příznaky mykózy, působí protizánětlivě
  • Účinně léčí také mykózu třísel, dermatofytózu
  • Praktické dávkování – aplikace pouze 1x denně

 

Použití

Canespor 1x denně krém se na postižená místa nanáší v tenké vrstvě 1 x denně, nejlépe večer před spaním. Před nanesením krému je vhodné postižená místa omýt a důkladně osušit. Proužek krému dlouhý asi 1 cm většinou postačuje k ošetření plochy asi velikosti dlaně.

Aby se zabránilo opakování nákazy, je naprosto nezbytné pokračovat v léčbě ještě 1-2 týdny po vymizení příznaků nebo po vymizení obtíží, ale délka léčby by se v zásadě měla řídit povahou onemocnění.

Canespor 1x denně nepáchne a dobře se smývá.

U kojenců a dětí do 3 let smí být přípravek Canespor 1x denně krém podáván jen pod pravidelným lékařským dohledem.

Vždy dodržujte pokyny a doporučenou délku užívání přípravku, uvedené v příbalové informaci.

 

Specifika produktu

Pacienti s anamnézou hypersenzitivních reakcí na ostatní fungicidní látky odvozené od imidazolu (např. ekonazol, klotrimazol, mykonazol) musí používat přípravky obsahující bifonazol s opatrností.

Je třeba, aby se pacienti vyhnuli kontaktu přípravku s očima.

 

Složení

Jeden gram krému obsahuje bifonazolum 10 mg. Pomocná látka se známým účinkem: benzylalkohol 20 mg/g, cetylstearylalkohol. Pomocnými látkami dále jsou cetyl-palmitát, oktyldodekanol, polysorbát 60, sorbitan-stearát, čištěná voda.

 

Další informace

Čtěte pečlivě příbalovou informaci!

Canespor 1x denně 10 mg/g krém je volně prodejný léčivý přípravek k vnějšímu použití. Obsahuje léčivou látku bifonazol.

 

www.canespor.cz

Parametry

Značka

PDK

8590322000601

SUKL kód

0137114

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]