Úvod
Kosmetika a péče
Dermokosmetika
Léčebná dermokosmetika
Na akné
BIODERMA Sébium Kerato+ 30ml

BIODERMA Sébium Kerato+ 30ml

BIODERMA Sébium Kerato+ 30ml

Na akné

Sébium Kerato+ je účinný gel-krém, který redukuje pupínky, černé tečky, jizvy po akné a zachovává komfort pokožky. Balení obsahuje 30 ml Celý popis

Dostupný
Lékarny

437 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus
Oblíbené
Přídat do oblibených

Popis

Sebium_Kerato+_Rich_Content_ 850x400

Bioderma Sébium Kerato+ je pleťový gel-krém proti nedokonalostem smíšené, mastné nebo aknózní pleti. Dermatologická inovace řeší stávající nedokonalostí pleti a předchází vzniku nových. Sébium Kerato+ zaručuje vysokou účinnost již po 2 dnech používání v kombinaci s vysokou tolerancí, které napomáhá zbavit se pupínků, černých teček a jizev po akné.

 

Sebium_Kerato+_Rich_Content_ 550x550

JAK FUNGUJE?

Pleť se sklonem k akné je běžným kožním onemocněním, které se projevuje černými tečkami, pupínky a jizvami s různým stupněm závažnosti. Dermatologická inovace Sébium Kerato+ je 1. gelovým krémem, který účinně a rychle působí na pupínky, černé tečky a jizvy, aniž by dráždil pokožku.

Tato jedinečná ekobiologická receptura byla vyvinuta s exkluzivním duem keratolytických aktivních látek, které byly vybrány speciálně pro svou vysokou účinnost na pupínky a zároveň zachovávají komfort pleti. Produkt obsahuje unikátny patent Fluidactiv™, ktorý biologickou cestou napomáhá regulovat kvalitu kožního mazu, zabraňovat ucpávání pórů a zamezuje vzniku nedokonalostí.

BENEFITY:

- Působí proti nedokonalostem pleti - akné, černé tečky a jizvy po akné

- Předchází vzniku nových nedokonalostí

- Ideální pro pacienty při monoterapii

- Ideální pro pacienty před nebo po dermatologické léčbě

- Hydratuje po dobu 8 hodin

- Vhodný podklad pod make-up

- Vysoká účinnost a tolerance

- Fyziologické PH (afinita s pH pokožky)

- Nedráždí pokožku

Sebium_Kerato+_Rich_Content_ 700x700
Sebium_Kerato+_Rich_Content_ 850x400_3

Maximálně efektivní rutina pro dospívající pleť se sklony k akné

Sebium_Kerato+_Rich_Content_ 350X350_Hygiena_2 Sebium_Kerato+_Rich_Content_ 350X350_Hygiena Rutina_350x350_3 Rutina_350x350_4

Návod na použití / Dávkování:

Používejte při prvních známkách tvorby nedokonalostí. Lze použít po lékařském ošetření jako monoterapii k prodloužení účinků léčby.

Aplikujte Sébium Kerato+ ráno a/nebo večer na suchou a vyčištěnou pleť jednou nebo dvakrát denně. Aplikujte na celý obličej nebo jen na problematické partie, ideálně po vyčištění pleti produktem hygieny z řady Sébium. V případě mírné formy akné používejte k vyčištění pleti jemný čistící gel Sébium Gel moussant. Při závažnějších formách akné používejte k vyčištění pleti hloubkový čisticí gel Bioderma Sébium Gel Moussant Actif. Po zmírnění nedokonalostí můžete přejít na Sébium Gel moussant. Zároveň nezapomínejte svou pleť chránit před slunečními paprsky. Vhodnou ochranu poskytne fluid Bioderma Photoderm AKN Mat.

Rutina pro dospělou pleť se sklony k akné >21 let

Ráno

Rutina_350x350_1 Rutina_350x350_2 Rutina_350x350_3 Rutina_350x350_4

Večer

Rutina_350x350_1 Rutina_350x350_2 Rutina_350x350_3

Návod na použití / Dávkování:

V tomto případě je vhodné sáhnout po řešení, které nejenom redukuje akné, ale zároveň působí proti vráskám. Doporučujeme proto používat produkty s obsahem kyseliny salycilové i kyseliny hyaluronové. Ráno a večer použijte k čištění pleti micelární vodu bez oplachování Sébium H2O nebo čistící gel Sébium Gel moussant. Ráno na vyčištěnou pleť aplikujte pleťový krém Sébium Kerato+, který odstraňuje nedokonalosti. Nikdy nezapomínejte chránit pleť před sluncem, ideálně použijte ochranný pleťový krém Photoderm AKN Mat SPF 30, který je určený přímo pro problematickou pleť. Večer na vyčištěnou pleť aplikujte Sébium Sérum, které působí proti nedokonalostem a zároveň vyhlazuje jemné vrásky.

Parametry

SUKL název

BIODERMA Sébium Kerato+ 30ml

Značka

Výrobce

EAN

3701129805367

PDK

4773637

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]