Úvod
Kosmetika a péče
Dermokosmetika
Léčebná dermokosmetika
Na akné
BIODERMA Sébium Gel moussant actif 200ml

BIODERMA Sébium Gel moussant actif 200ml

BIODERMA Sébium Gel moussant actif 200ml

Na akné

Hloubkové čištění mastné pleti se sklonem k akné. Dodává pokožce dokonalou rovnováhu. Celý popis

Dostupný
Lékarny

428 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus
Oblíbené
Přídat do oblibených

Popis

Aktivní čisticí gel na akné Sébium Gel moussant actif s obsahem AHA a BHA kyselin čistí póry a redukuje nedokonalosti. Pro hloubkově vyčištěnou a dokonale respektovanou mastnou až aknózní
pleť. Sébium Gel moussant actif hloubkově čistí pleť, aniž by ji vysušoval. Tento jemný čisticí gel eliminuje nedokonalosti pleti a čistí póry, čímž zabraňuje tvorbě nových nedokonalostí. Jeho jemné složení
respektuje kožní bariéru. Nevysušuje, neobsahuje mýdlo.
Byl speciálně vyvinut pro pleť se sklonem k akné, aby mohl působit přímo na příčiny i následky nedokonalostí již v prvním kroku péči o pleť. Kombinuje dvě vyhlazující účinné látky: kombinace kyseliny salicylové a kyseliny glykolové pomáhá čistit póry, redukovat skvrny a zdokonalovat strukturu pleti. Toto duo keratolytických AHA a BHA kyselin pomáhá obnovit povrchovou vrstvu pleti a stimulovat její obnovu. Obsahuje jemnou čisticí bázi, která šetrně čistí a zároveň respektuje rovnováhu pleti. Účinně čistí póry, redukuje černé tečky a nedokonalosti, hloubkově čistí pleť, přičemž ji zanechává jemnou a hebkou. Optimální pH pomáhá dosáhnout nejlepšího prostředí pro vysokou účinnost a dobrou kožní snášenlivost.

BENEFITY:
Čistí póry
Redukuje nedokonalosti
Hloubkově čistí
Respektuje rovnováhu pleti
Nejlepší kombinace mezi keratolytickou účinností a dobrou snášenlivostí
Bez mýdla, Dobrá snášenlivost, Nekomedogenní

DLOUHODOBÉ VÝSLEDKY:
Odstranění ucpaných pórů: 72 %
Snížení počtu nedokonalostí: černé tečky -17 %, pupínky -32 %

*Samostatné hodnocení, % spokojenosti u 33 subjektů po dobu 14 dní s aplikací dvakrát denně, u kombinované pleti se sklonem k akné (mírné až střední). Dermatologické hodnocení u 29 subjektů po dobu 28 dní s aplikací dvakrát denně. Dermatologické hodnocení u 30 subjektů po dobu 21 dní s aplikací dvakrát denně, u kombinované pleti se sklonem k akné (mírné až střední).

CO SE DĚJE VE VAŠÍ POKOŽCE?
Kůže se během puberty mění: je silnější, lesklá, objevují se na ní nedokonalosti různého stupně závažnosti, které někdy přetrvávají až do dospělosti.
Pokožka se sklonem k akné je chronické zánětlivé onemocnění způsobené hormonální nerovnováhou, nadbytkem nekvalitního kožního mazu a množením bakterií C.acnes.

Akné kombinuje dva typy lézí:
Komedonální: mikrocysty a komedony (často nazývané černé tečky).
Zánětlivé: papuly, pustuly nebo uzlíky, které mohou vyústit v tvorbu jizev.
Závažnost akné se pohybuje od lehčích forem, označovaných jako "fyziologické", až po extrémně závažné formy. Klíčovým krokem při zvládání tohoto onemocnění je čištění pleti.  V rámci léčby je nutná rutinní péče s čisticím produktem vhodným pro mastnou pleť nebo pleť se sklonem k akné, který je pacientům předepisován. Jedná se o první fázi léčby.

Testováno pod dermatologickou kontrolou

JAK FUNGUJE Sébium Gel moussant actif?
Sébium Gel moussant actif je speciálně vyvinutý pro pleť se sklonem k akné, aby mohl působit na příčiny i následky nedokonalostí již od fáze čištění:

•kombinace kyseliny salicylové a kyseliny glykolové pomáhá uvolňovat póry, redukovat skvrny a zdokonalovat strukturu pleti
•glukonát zinečnatý reguluje lesk
•caprylyl/capryl glukosid: jemná čisticí báze šetrně čistí a zároveň respektuje rovnováhu pleti
•optimální pH, které pomáhá dosáhnout nejlepšího kompromisu mezi účinností a dobrou snášenlivostí.

Sébium Gel moussant actif A VAŠE RUTINA:
Napěňte Sébium Gel moussant actif ve vlhkých dlaních a jemným vmasírováním naneste na pokožku. Důkladně opláchněte, jemně osušte a naneste vhodný krém, ideálně z řady Sébium. Sébium Gel moussant actif můžete používat ráno a/nebo večer dokud nedokonalosti nezmizí. V případě nepříjemných pocitů nebo mírného zarudnutí snižte frekvenci a aplikujte jen každý druhý den. Pokud podráždění přetrvává, přestaňte produkt používat a poraďte se s lékařem. Nepoužívejte během užívání isotretinoinu nebo léčby s vysokým obsahem keratolytickými látek. Pro velmi citlivou pokožku je vhodnější jemný Čisticí gel Sébium Gel moussant.
• V případě nepříjemných pocitů:  mírného zarudnutí (...), aplikujte pouze každý druhý den.
• Pokud podráždění přetrvává, přestaňte přípravek používat a poraďte se s lékařem.
• Vyhněte se používání Sébium Gel moussant actif společně s isotretinoinem nebo léčbou s vysokým obsahem keratolytických látek.
• Pro tenkou a citlivou pleť je vhodnější jemný čisticí produkt, jako je Sébium Gel moussant.

Typ pokožky: Akné, pupínky, černé tečky.

Složení: AQUA/WATER/EAU, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, PROPANEDIOL, GLYCERIN, ZINC GLUCONATE, SALICYLIC ACID, GLYCOLIC ACID, COCO-GLUCOSIDE
GLYCERYL OLEATE, CELLULOSE GUM, SODIUM HYDROXIDE, CITRIC ACID, FRAGRANCE (PARFUM), INULIN, XANTHAN GUM, MANNITOL, SODIUM CITRATE, XYLITOL, CELLULOSE, FRUCTOSE, GLUCOSE, RHAMNOSE, SODIUM METABISULFITE, FRUCTOOLIGOSACCHARIDES, TOCOPHEROL, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE. [BI2005]

Parametry

SUKL název

BIODERMA Sébium Gel moussant actif 200ml

Značka

Výrobce

EAN

3701129803400

PDK

4610441

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]