Úvod
Kosmetika a péče
Dermokosmetika
Pleťová dermokosmetika
Pleťová séra
BIODERMA Matricium 30x1ml

BIODERMA Matricium 30x1ml

BIODERMA Matricium 30x1ml

Pleťová séra

Regenerační produkt. Stimuluje obnovu pleti - dermatologicky INOVACE 100% inspirovaná pokožkou Celý popis

Nedostupný
Lékarny

986 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus

Popis

Matricium je novým, přelomových přístupem v regeneraci pokožky. Unikátní sérum vyhlazuje vrásky a rozjasňuje pleť. Aktivní složky v něm obsažené jsou součástí každé buňky našeho těla. Tím docílíme hloubkové regenerace i viditelného účinku na povrchu. Výsledkem je redukce vrásek, zpevnění povadlých kontur a projasněná vyhlazená plet. Sterilní ampule Matricium jsou vhodné nejen proti předčasnému stárnutí pleti, ale i pro péči po dermatologických zákrocích, při popáleninách I. stupně a při hojení kožních lézí. Produkt je neparfémovaný.

BENEFITY:
Stimuluje regeneraci buněk tím, že jim dodává základní živiny
Regeneruje základní kožní komponenty
Hydratuje a chrání
Podporuje obnovu pokožky po operacích
Vysoká snášenlivost a bezpečnost - Nekomedogenní - Neparfemovaný - Sterilní ampule

DLOUHODOBÉ VÝSLEDKY:
Obnovená schopnost regenerace buněk jako u 20leté pokožky*

*Test in vivo na 12 dobrovolnících ve věku 35 až 47 let, 60 dnů.

CO SE DĚJE VE VAŠÍ POKOŽCE?
Pokožka je každý den vystavena řadě nepříznivých vlivů, se kterými je schopna bojovat díky svým přirozeným obranným mechanimům. Avšak vlivem změn ročních období, pobytu na slunci, znečištění, dermatologických zákroků (například mikrodermabraze nebo chemická exfoliace) nebo při užívání některých léků může dojít k nadměrnému podráždění, pokožka je oslabena, stává se křehčí, ztrácí barvu, elasticitu a jas.

JAK FUNGUJE Matricium?
MATRICIUM vytváří ideální buněčné prostředí, takže pokožka znovu získá svou regenerační schopnost. Je složeno pouze z látek, které se přirozeně nacházejí v pokožce a jsou základem pro život, fungování a regeneraci buněk.  Pokožka obnoví své původní biologické funkce a vlastní regeneraci.
Tím, že čerpá z JEDINEČNÉHO STATUSU, není MATRICIUM kosmetický nebo léčivý produkt, ale ZDRAVOTNICKÁ POMŮCKA. Jeho 100 % biomimetické složení je definováno podle norem farmaceutického průmyslu a zaručuje nejvyšší dermatologickou bezpečnost.

Matricium A VAŠE RUTINA:
Aplikujte jednu ampuli denně, ideálně půl dávky ráno a půl večer. Ampuli lze zpětně uzavřít. Balení obsahuje 30 sterilních ampulí na měsíční kúru, kterou lze zopakovat 4x do roka.
V případě častějšího použití se poraďte s lékařem.
Pečlivě si přečtěte příbalový leták. 

Poškozená kůže s povrchovými kožními lézemi * způsobenými dermatologickými  procedurami, laserovým ošetřením, peelingy nebo jizvami po popáleninách prvního stupně.
Lokalizovaná kožní podráždění (slunce, vítr, zima, hormonální poruchy).

Složení: AQUA/WATER/EAU, SODIUM CHLORIDE, GLUCOSE, SODIUM HYALURONATE, ALANYL GLUTAMINE, DISODIUM PHOSPHATE, ARGININE HCL, SODIUM ACETATE, LACTIS PROTEINUM/WHEY PROTEIN/PROTEINE DU PETIT LAIT, SERINE, LEUCINE, MAGNESIUM CHLORIDE, POTASSIUM CHLORIDE, MANNITOL, FRUCTOOLIGOSACCHARIDES, RHAMNOSE, XYLITOL, VALINE, SODIUM PYRUVATE, LYSINE HCL, HISTIDINE HCL, PROLINE, CYSTEINE HCL, HYDROXYPROLINE, GLUTAMIC ACID, ASPARAGINE, THREONINE, INOSITOL, ADENINE, ALANINE, ASPARTIC ACID, GLYCINE, METHIONINE, TYROSINE, PHENYLALANINE, TRYPTOPHAN, LACTIC ACID, ISOLEUCINE, SODIUM SULFATE, FOLIC ACID, FERROUS SULFATE, CALCIUM PANTOTHENATE, THIAMINE HCL, PYRIDOXINE HCL, NIACINAMIDE, ASCORBIC ACID, THYMIDINE, CYANOCOBALAMIN, THIOCTIC ACID, RIBOFLAVIN, SODIUM METASILICATE, ZINC SULFATE, ADENOSINE, GUANINE, DEOXYRIBOSE, RIBOSE, BIOTIN, AMMONIUM MOLYBDATE, AMMONIUM VANADATE, COPPER SULFATE, MANGANESE CHLORIDE. [BI 575]

Parametry

SUKL název

BIODERMA Matricium 30x1ml

Značka

EAN

3401044783077

PDK

2696681

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]