Úvod
Kosmetika a péče
Dermokosmetika
Pleťová dermokosmetika
Pleťové krémy
Podle typu pleti
Suchá
BIODERMA Atoderm Intensive gel-creme 500ml

BIODERMA Atoderm Intensive gel-creme 500ml

BIODERMA Atoderm Intensive gel-creme 500ml

Suchá

Svěží, vyživující péče o velmi suchou až atopickou pokožku. Intenzívně zmírňuje svědění. Celý popis

Nedostupný
Lékarny

644 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus

Popis

Atoderm Intensive gel-crème je první produkt proti svědění pokožky s mimořádně svěží a lehkou texturou, který se zároveň velmi rychle vstřebává. Složením jde vstříc specifickým potřebám atopické pokožky v teplých, vlhkých a tropických podmínkách.
- Enoxolonový derivát okamžitě a dlouhodobě zklidňuje pocit svědění a potlačuje potřebu škrábání se.
- Jeho patentovaná Skin Barrier Therapy™ omezuje přilnavost a šíření zlatého stafylokoka na straně jedné a průnik alergenů na straně druhé, tedy faktorů zodpovědných za zhoršování suchosti pokožky.
- Hydroabsorbčná technologie váže z okolního prostředí vodu pro optimální hydrataci pokožky a posiluje kožní bariéru. Omezuje se tak pocit svědění a potlačuje dráždivost.
- Vitamín PP jako biomimetické hydratační činidlo stimuluje v kůži přirozenou produkci lipidů a posiluje kožní bariéru.

BENEFITY:
Zklidňuje a potlačuje potřebu škrábat se. Obnovuje lipidy. Hydratuje po dobu 24 hodin. Poskytuje okamžitý pocit svěžesti. Lehká nelepivá textura – rychlé vstřebávání – okamžitá úleva

* Klinická studie prováděná na 30 dobrovolnících ve věku od 6 měsíců až 65 let s lehkou až mírnou atopickou dermatitidou, ošetřovaných 6 týdnů dermo-kortikosteroidy.

DLOUHODOBÉ VÝSLEDKY:
Zklidňuje. Okamžitá účinnost zklidnění na 24 hodin: 100 % (2) Obnovuje lipidyVýrobek tlumí rozsah projevů suchosti: 100 % (2) Suchá kůže na těle a na obličeji: postupně -21 % a -34 % po 28 dnech (1) Zlepšení kvality života: 93% (do 12 let) a 100 % (nad 12 let) po 28 dnech (1)

(1) Klinická studie prováděná na 31 dobrovolnících ve věku 6 měsíců až 65 let s lehkou až mírnou atopickou dermatitidou, ošetřovaných 28 dní dermokortikosteroidy.(2) Uživatelský test na 20 dobrovolnících se suchou až velmi suchou citlivou kůží po dobu 21 dnů.

CO SE DĚJE VE VAŠÍ POKOŽCE?
Pro osoby trpící atopickým ekzémem, k denní aplikaci nezbytné pro dlouhodobé posílení kožní bariéry, potlačení výskytu zarudnutí a zlepšení celkové kvality života.Tuto rutinu mnozí pociťují jako omezující a jen část pacientů ji dodržuje, a to zejména během teplých a horkých období, a ve vlhkém či tropickém prostředí. V takových podmínkách může být změkčující textura pro pacienta nepříjemná, příliš hutná a mastná, může se těžko vstřebávat.

JAK FUNGUJE Atoderm Intensive gel-crème?
Atoderm Intensive gel-crème je první produkt proti svědění pokožky s mimořádně svěží a lehkou texturou*, který se zároveň velmi rychle vstřebává. Složením jde vstříc specifickým potřebám atopické pokožky v teplých, vlhkých a tropických podmínkách: Enoxolonový derivát okamžitě a dlouhodobě zklidňuje pocit svědivosti a potlačuje potřebu škrábání. Jeho patentovaná Skin Barrier Therapy™ omezuje přilnavost a šíření zlatého stafylokoka na straně jedné a průnik alergenů na straně druhé, tedy faktorů zodpovědných za zhoršování suchosti pokožky. Hydroabsorbční technologie váže z okolního prostředí vodu pro optimální hydrataci pokožky a posiluje kožní bariéru. Omezuje se tak pocit svědění a potlačuje dráždivost. Vitamin PP jako biomimetické hydratační činidlo stimuluje v kůži přirozenou produkci lipidů a posiluje kožní bariéru. Atoderm Intensive gel-crème splňuje ekobiologické podmínky NAOS. Představuje produkt s jedinečnou texturou – účinný i příjemný při aplikaci, v souladu s životním stylem pacienta.*od Biodermy

Atoderm Intensive gel-crème A VAŠE RUTINA:
Aplikujte na očištěnou a suchou pokožku, ideálně do 5 min po sprchování.
Jestliže suchost pokožky i nadále trvá, vyhledejte lékaře.

Typ pokožky: Velmi suchá až citlivá atopická pokožka.

Složení: AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, NIACINAMIDE, SODIUM POLYACRYLATE, DIPOTASSIUM GLYCYRRHIZATE, HYDROGENATED POLYDECENE, PENTYLENE GLYCOL, 1,2-HEXANEDIOL, CAPRYLYL GLYCOL, MANNITOL, POLYSORBATE 20, XYLITOL, RHAMNOSE, SODIUM CITRATE, POLYQUATERNIUM-51, FRUCTOOLIGOSACCHARIDES, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, LAMINARIA OCHROLEUCA EXTRACT. [BI 479]

Parametry

SUKL název

BIODERMA Atoderm Intensive gel-creme 500ml

Značka

Výrobce

EAN

3701129802670

PDK

3955342

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]