Úvod
Doplňky stravy
Imunita
Barnys VirusBlock forte cps.20

Barnys VirusBlock forte cps.20

Barnys VirusBlock forte cps.20

Imunita

Rychlé nastartování normální funkce imunitního systému.
 Výjimečná kombinace bylinných extraktů doplněna o vitamin C, zinek a biologicky aktivní Aloe vera.
Celý popis

Dostupný
Lékarny

246 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus
Oblíbené
Přídat do oblibených

Popis

Při prvních náznacích oslabení organismu.
Barny´s VirusBlock™ forte obsahuje standardizované rostlinné extrakty ženšenu, aloe a kozince doplněné o vitamin C a zinek, které podporují dobrou funkci imunitního systému. Tato výjimečná kombinace podporuje nastartování imunitního systému při prvních náznacích jeho oslabení. 

Ve většině případů stačí užívat pouhých 5 dnů.

Užívání produktu VirusBlock™ forte doporučujeme pro rychlé nastartování normální funkce imunitního systému.

Ženšen  patří  mezi tzv.  adaptogeny,  rostlinné látky,  které  působí pozitivně na odolnost organismu vůči stresu, pomáhají tělu adaptovat  se na náročné situace a změněné podmínky. Nejúčinnější látky v ženšenu jsou tzv. ginsenosidy, patří mezi nejprobádanější látky rostlinného původu vůbec. 

Kozinec patří rovněž mezi adaptogeny – obsažené polysacharidy podporují přirozenou obranyschopnost organismu.

Vitamin C je důležitou látkou pro dobrou funkci imunitního systému zejména díky svým antioxidačním účinkům.

Přítomnost zinku v organizmu je nezbytnou podmínkou pro normální fungování řady enzymatických procesů a imunitního systému. Zinek hraje v organismu významnou roli katalyzátoru, je nezbytný pro buněčné dělení, urychluje chemické  pochody  a napomáhá přirozené imunitě i v oblasti nosohltanu. 

Surovina Certified Plus® Aloe vera se vyrábí speciální patentovanou technologií Qmatrix® z vnitřní části listů Aloe barbadensis Miller (syn. Aloe vera Linne). Obsahuje standardizovanou kvalitu účinných látek - výrobce deklaruje minimálně  10%  obsah polysacharidů. Vysoké procento obsažených polysacharidů má podobný účinek na imunitu jako  účinné  látky  ženšenu  a  jejich působení  se  vzájemně vhodně doplňuje. Aloe vera zvyšuje absorpci vit. C až o 200 % a prodlužuje jeho účinek v organismu. 

ACTIValoe® je ochranná známka největšího světového výrobce Aloe vera - Aloecorp Inc, USA, jehož aloe je certifikována Mezinárodní vědeckou radou pro aloe (IASC). Surovina ACTIValoe® je ekologicky pěstovaná a zpracovaná technologií Qmatrix®.
 
Složení: extrakt kořene ženšenu pravého 19% (maltodextrin, Panax ginseng, 5 % ginsenosidů) 250 mg, vitamin C (kyselina L-askorbová 250 % RHP) 200 mg, plnidlo (hydroxypropylmethylcelulóza), dužina z listů aloe pravé prášková (Aloe vera, 10 % polysacharidů) 100 mg, extrakt kořene kozince blanitého (Astragalus membranaceus, maltrodextrin, 20 % polysacharidů) 50 mg, plnidlo (mikrokrystalická celulóza), látka protispékavá (stearan hořečnatý), zinek (citronan zinečnatý trihydrát, 25 % RHP) 2,5 mg.
2 kapsle ráno a 2 kapsle večer, nejlépe na lačno. 
 Při dlouhodobém užívání 1 kapsle denně.

Parametry

SUKL název

Barnys VirusBlock forte cps.20

Značka

Výrobce

EAN

621629901471

PDK

2647015

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]