Úvod
Doplňky stravy
Klouby, kosti, svaly
Barnys Sioux MSM 600g

Barnys Sioux MSM 600g

Barnys Sioux MSM 600g

Klouby, kosti, svaly

Koňská síla pro vaše klouby! v balení na 6 měsíců. 
Receptura pro klouby a celý pohybový aparát(Kombinace látky MSM Lignisul® a kolagenů v nejvyšší kvalitě)
Obsahuje vitamin C ve formě NUTRA-C™, který přispívá k normální tvorbě kolagenu pro dobrou funkci chrupavek a kostí.
Celý popis

Dostupný
Lékarny

633 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus

Popis

SIOUX™
Kombinace látky MSM Lignisul® a kolagenů v nejvyšší kvalitě zn. COLLYSS™ a zn. CARTIDYSS™ a vitaminu C ve formě NUTRA-C™.

Barny's SIOUX™ obsahuje:

ultra čistou podobu látky MSM Lignisul® (organická sloučenina síry) v koncentraci 99,5 %.
značkový kolagen COLLYSSTM kolagen typu I získávaný z kůže mořských ryb v nejvyšší kvalitě, vyskytuje se v silně zatěžovaných strukturách, jako jsou šlachy a vazivová chrupavka. Dále se vyskytuje i v kostech a pokožce. Kolagen typ I je odolný v tahu.
značkový kolagen CARTIDYSSTM kolagen typu II získávaný z chrupavek rejnoků v nejvyšší kvalitě, vyskytuje se ve formě fibril o délce 20 nm a udržuje tvar chrupavky – brání její deformaci. Je součástí hyalinní a elastické chrupavky. Kolagen typ II je odolný v tlaku.
vitamin C ve formě NUTRA-CTM, jedná se o nekyselou značkovou formu vitaminu C, obsahující jeho metabolity. Působí mírně na žaludek, takže je vhodná i pro citlivé osoby. Jde o vysoce biologicky dostupnou formu a silný antioxidant, který se vyznačuje rychlou absorpcí, lepším udržením v organismu, nižší ztrátou močí a absencí trávicích potíží po konzumaci. Vitamin C je důležitý pro tvorbu kolagenu pro správnou funkci kloubních chrupavek, kostí a kůže.
Užívání doplňku stravy SIOUX™ doporučujeme

osobám všech věkových kategorií, převážně pro populaci 50+ a seniory ve vyšším věku
osobám s počínajícími obtížemi pohybového aparátu
pro aktivní i pasivní sportovce
pro ženy k udržení zdravého vzhledu kůže a krásy pokožky díky obsahu vitaminu C
Složení: MSM Lignisul® (methylsulfonylmethan – organická sloučenina síry, protispékavá látka: oxid křemičitý) vitamin C NUTRA-C™(L-askorban vápenatý, L-askorban hořečnatý, L-threonát vápenatý, 25 % RHP) 20,16 mg, hydrolyzovaný kolagen typ I COLLYSS™ 90% (kolagenní proteiny z ryb), kolagen typ II CARTIDYSS™ 62% (kolagenní proteiny z ryb – rejnoků).
 
 NUTRA-C™ je registrovaná ochranná známka firmy Novotech Nutraceuticals, Inc. (USA).
Užívejte 1 odměrku doplňku stravy Barny´s SIOUX™ denně rozpuštěnou v min. 250 ml vody, nejlépe ráno během snídaně. Celkovou denní dávku lze též rozdělit na 2 dávky a užívat ráno a večer před jídlem nebo po jídle.

Parametry

SUKL název

Barnys Sioux MSM 600g

Značka

Výrobce

EAN

621629902324

PDK

3413300

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]