Úvod
Doplňky stravy
Klouby, kosti, svaly
Barnys Inovo 5 tbl.90

Barnys Inovo 5 tbl.90

Barnys Inovo 5 tbl.90

Klouby, kosti, svaly

pro klouby představuje komplexní mix 5+1 výživových látek stanovené předními specialisty. Nejlépe hodnocený v nezávislém testu kloubní výživy dTest 5/2016.

Pro mírné až středně těžké obtíže. Vhodný pro silně namáhané klouby a sportovce. 
Celý popis

Dostupný
Lékarny

461 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus

Popis

Unikátní složení doplňku stravy Barny's Inovo 5 je výjimečné tím, že obsahuje důležité látky, které se v kloubech, pojivových tkáních anebo v chrupavce běžně vyskytují. 

Užívání doplňku stravy Inovo 5 doporučujeme:

jako zdroj látek, které se přirozeně vyskytují v kloubní chrupavce a dalších kloubních strukturách
osobám se zvýšenou potřebou příjmu glukosaminsulfátu, chondroitinsulfátu, MSM, kyseliny hyaluronové a kolagenu typu II
osobám se zvýšenou potřebou příjmu vitaminu C, pro podporu normální tvorby kolagenu pro normální funkci chrupavek a kostí
1 tableta obsahuje: Glukosaminsulfát 2KCl 95% z korýšů [(glukosaminsulfát 2KCL, stabilizátor (polyvinylpyrolidon)], plnidlo (mikrokrystalická celulóza), chondroitinsulfát sodný 90%, methylsulfonylmethan, plnidlo (hydrogenfosforečnan vápenatý), hydrolyzovaný kuřecí kolagen II. typu 50%, vitamin C (L-askorban sodný 99%, 25 % RHP), hyaluronát sodný 97%, zahušťovadlo (hydroxypropylmethylcelulóza), barvivo (oxid titaničitý), látka protispékavá (stearan hořečnatý), stabilizátor (polydextróza), odpěňovač (polyethylenglykol), látka protispékavá (talek), středně řetězcové triglyceridy, stabilizátor (polyvinylpyrolidon).
 
 RHP – referenční hodnota příjmu
1 kapsle denně. Doporučujeme užívat společně s jídlem nebo po jídle, zapijte dostatečným množstvím tekutin.

Parametry

Značka

PDK

621629900672

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]