Úvod
Doplňky stravy
Imunita
Barnys InoCell dvojbalení cps.2x60

Barnys InoCell dvojbalení cps.2x60

Barnys InoCell dvojbalení cps.2x60

Imunita

Pro zdraví každé buňky. Pro posílení imunity, ochranu organizmu před únavou a vyčerpáním, k ochraně buněk před oxidativním stresem a pro podporu při emočním vypětí a psychické zátěži i díky obsahu vitaminu C a selenu.
Celý popis

Dostupný
Lékarny

890 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus

Popis

InoCell™ byl ve Spojených státech amerických oslavován jako přírodní produkt dekády už v roce 1998. Je však nutno dodat, že tomu předcházelo více než dvě desetiletí výzkumu. Látce InoCell™ se dostalo právem tak velké pozornosti. Od té doby byly provedeny další dva tisíce studií, které minimálně potvrdily, že InoCellTM je velmi efektivní účinná látka, která má velký význam pro udržení zdraví proti nepříznivým civilizačním vlivům. Význam InoCellu™ je i v jeho užívání při následné péči u osob "takzvaně prohlášených za zdravé, které prošly náročným procesem návratu ke zdraví“.

InoCell™ je patentovaná směs látek inositolu a  IP6 (inositol hexafosfát), které se přirozeně vyskytují v  potravě s  vysokým obsahem vlákniny (celá zrna, obiloviny, luštěniny, ořechy, semena a  celozrnné výrobky). IP6 a ostatní inositolfosfáty se přirozeně vyskytují ve většině buněk savců, kde se podílejí na řadě důležitých buněčných funkcí.

První část směsi InoCell™ představuje inositol. Životně důležitá látka inositol je důležitým stavebním prvkem fosfolipidů a spoluvytváří  buněčné membrány. V rostlinné potravě je vázanou formou inositolu kyselina fytová. Její estery se podílí na řadě důležitých funkcí v organismu. Inositol je zařazován mezi vitaminy skupiny B, pod názvem B8  (občas se v literatuře uvádí i pod označením B9). Je obsažen v řadě potravin např. sója, grapefruit, hrozny, zelí, maso (vnitřnosti). Denní potřeba čistého inositolu se odhaduje zhruba na 1000 mg. Tuto potřebu běžná strava většinou nepokrývá.

Druhou částí směsi InoCell™ je IP6 (inositol hexafosfát), forma přírodního vitaminu, strukturou podobná inositolu. IP6 pomáhá tělu s mnoha důležitými procesy. Inositol hexafosfát IP6  je molekula běžně přítomná zejména v potravinách s vysokým obsahem vlákniny, jako např. obilniny, luštěniny, cereálie, rýžové otruby, ořechy, semínka, klíčící semena a jiné. 

InoCell™ je významným doplňkem stravy, ve kterém se potencuje synergicky účinek obou látek ve správném poměru.

ZDROJ VITAMINU C A SELENU. 

Produkt doporučujeme užívat:

osobám se špatnými životními návyky,
osobám vystaveným dlouhodobému emočnímu vypětí,
osobám vystaveným nepříznivým civilizačním vlivům.
Seznam dalších studií na www.ip-6.net.
SLOŽENÍ (1 kapsle 0,69 g): InoCell™ [inositol, IP6 (inositol hexafosfát), vápenaté soli IP6 – 50 mg vápníku (6,25 % RHP), hořečnaté soli IP6 – 15 mg hořčíku (4 % RHP)] 500 mg, hydroxypropylmethylcelulóza, mikrokrystalická celulóza, vitamin C (L-askorban sodný 25 % RHP) 20 mg, polyvinylpyrrolidon – pojivo, stearan hořečnatý – látka protispékavá, selen (selenomethionin - inaktivované kvasnice obohacené selenem 25,45 % RHP, neobsahuje lepek) 14 μg, oxid titaničitý – barvivo. 
 
 RHP – referenční hodnota příjmu.
Dospělí 2 kapsle 1 x denně, při emočním vypětí 2 kapsle 2 x denně. Děti od 6 let užívají poloviční dávku. Užívejte vždy na lačno, nejméně 30 minut před jídlem a dostatečně zapijte

Parametry

SUKL název

Barnys InoCell dvojbalení cps.2x60

Značka

Výrobce

EAN

621629901815

PDK

2831734

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]