Úvod
Doplňky stravy
Imunita
Barnys HerpeNorm cps.30

Barnys HerpeNorm cps.30

Barnys HerpeNorm cps.30

Imunita

Čisté rty bez "puchýřků"! 
Kombinace L-lysinu a zinku pro intenzivní péči o vaše rty, když se dostaví první projevy svědění, bodání či napětí. 
Už žádné masti, gely ani krémy – pouze 2x denně 1 kapsle.
 
Celý popis

Dostupný
Lékarny

246 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus

Popis

Vyzkoušejte HerpeNorm™, původní recepturu známého belgického profesora Guy Van Elsackera. 

Nepříznivé vnější faktory při oslabené imunitě způsobují nevzhledné puchýřky na rtech. Správně fungující imunitní systém se s nimi vypořádá sám.
HerpeNorm™ je kombinace zinku a L-lysinu pro intenzivní péči o vaše rty, když se dostaví první projevy svědění, pálení, bodání či napětí.

Důvod jeho vysoké efektivity je fakt, že HerpeNorm™ obsahuje zinek, který přispívá k dobré funkci imunitního systému. Organizmus se do 24-48 hodin postará sám o to, že se puchýřek na rtu oslabí a zevnitř vysuší i díky zinku, který příznivě ovlivňuje dobrý stav pokožky.

Aminokyselina L-lysin obsažená v doplňku stravy HerpeNorm™ inhibuje aminokyselinu arginin. Pokud na puchýřky trpíte, měli byste se vyhýbat potravinám bohatým na arginin (např. ořechy).

L-lysin je esenciální aminokyselina a lidský organismus ji nedokáže syntetizovat sám. Proto lysin musíme dodávat prostřednictvím stravy nebo doplňků stravy. Naše strava by proto měla být pestrá s vyváženým obsahem cukrů, tuků a bílkovin. Nižší hladiny lysinu byli zjištěny u vegetariánů (zejména veganů), sportovců, dětí, osob vyššího věku a osob s nevyváženou stravou chudou na lysin.

Osoby trpící na častý výskyt puchýřků na rtech, nebo v okolí nosu, by měli omezit příjem potravin s obsahem bílé mouky, rýže, dále polotovarů a potravin s vysokým obsahem cukru.

Zinek podporuje správnou funkci imunitního systému.

Kombinaci L-lysinu a zinku doporučujeme pro intenzivní péči o vaše rty.

Pokud HerpeNorm™ nasadíte už při prvních projevech, puchýřek se ve většině případů ani neukáže a pokud přeci, tak v daleko slabší intenzitě a rychle zmizí.

HerpeNorm™ se užívá orálně a zaznamenali jsme opravdu vysoký stupeň zákaznické spokojenosti.
Složení (2 kapsle): L-lysin HCl 950 mg, želatina, hydroxypropylmethylcelulosa, zinek (glukonan zinečnatý, 52 % RHP) 5,2 mg, emulgátor (stearan hořečnatý), plnidlo (mikrokrystalická celulóza), barvivo (oxid zinečnatý). RHP – referenční hodnota příjmu.
Dávkování: 1 kapsli 2x denně, nejlépe nalačno.

Parametry

SUKL název

Barnys HerpeNorm cps.30

Značka

Výrobce

EAN

621629902249

PDK

3289957

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]