Úvod
Volně prodejné léky
Chřipka a nachlazení
Chřipka
Aspirin 500mg tbl.obd.8x500mg

Aspirin 500mg tbl.obd.8x500mg

Aspirin 500mg tbl.obd.8x500mg

Chřipka

Účinná pomoc od bolesti a horečky. Aspirin pro rychlou úlevu od bolestí různého původu (např. bolesti hlavy, zad, svalů). Aspirin pomáhá snižovat horečku. Nová forma tablet Aspirin urychluje vstřebání léčivé látky kyseliny acetylsalicylové, tím i nástup účinku. Celý popis

Dostupný
Lékarny

83 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus

Popis

Popis produktu

Volně prodejný léčivý přípravek Aspirin přináší rychlou úlevu od bolestí různého původu a horečky a to díky nové formě obalených tablet. Aspirin obsahuje léčivou látku kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová účinkuje jako analgetikum (ulevuje od bolesti), antipyretikum (snižuje horečku) a působí protizánětlivě. Přípravek Aspirin se používá k symptomatické léčbě horečky a/nebo mírné až středně silné bolesti, jako je bolest hlavy (tenzní i migrenozní), chřipkový syndrom (bolest v krku, kloubů), bolest zubů nebo svalů, menstruační bolest. Nová forma obalených tablet usnadňuje vstřebání léčivé látky do krevního oběhu a tím také zajištuje rychlejší nástup účinku. Již více než sto let je Aspirin používán k úlevě od bolesti, horečky a zánětu. Pomáhá lidem po celém světě, aby se cítili lépe.

Aspirin je určen pro dospělé a dospívající od 16 let věku (a vážící 40 kg a více).

 

Výhody výrobku

  • Ulevuje od různých typů bolesti, např. bolesti hlavy, zubů, svalů, kloubů nebo menstruační bolesti
  • Snižuje horečku
  • Působí protizánětlivě
  • Nová forma tablet přináší rychlou úlevu
     

Použití

Vždy užívejte Aspirin přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Pouze pro perorální použití (podání ústy). 1 až 2 tablety v jedné dávce, dle potřeby opakovaně po minimálně 4 hodinách. Nepřekračujte maximální denní dávku 6 tablet.

 

Specifika produktu

Přípravek Aspirin je určen pouze pro dospělé a dospívající od 16 let věku.

Pokud se do 3-4 dnů (u bolesti), nebo 3 dnů (u horečky) nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.

 

Složení

Léčivá látka:

kyselina acetylsalicylová (jedna obalená tableta obsahuje 500 mg kyseliny acetylsalicylové)

Pomocné látky:

koloidní bezvodý oxid křemičitý, uhličitan sodný

Obalová vrstva tablety:

karnaubský vosk, hypromelosa, zinkum-stearát
 

Další informace

Čtěte pečlivě příbalovou informaci!

Aspirin 500 mg obalené tablety je volně prodejný léčivý přípravek s obsahem léčivé látky kyseliny acetylsalicylové k vnitřnímu užití.

Parametry

SUKL název

Aspirin 500mg tbl.obd.8x500mg

Farmakoterapeutická skupina

ANALGETIKA

EAN

8590322002872

PDK

2918804

SUKL kód

0188200

ATC

KYSELINA ACETYLSALICYLOVÁ

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]