Úvod
💥 Akce a slevy
Cenové hity
ADVANCE Spirulina tbl.1000

ADVANCE Spirulina tbl.1000

Cenový hit
CZ_SK_spirulina-1000-advance-cz.png

ADVANCE Spirulina tbl.1000

Cenové hity

Spirulina ADVANCE obsahuje 100% čistou spirulinu prémiové BIO kvality. Tablety se šetrně lisují a neobsahují žádná pojiva ani další přídatné látky. Celý popis

Dostupný
Lékarny

403 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus
Oblíbené
Přídat do oblibených

Popis

Prémiová kvalita:

100% čistá
Spirulina ADVANCE obsahuje 100% čistou spirulinu. Tablety se šetrně lisují a neobsahují žádná pojiva ani další přídatné látky.

BIO kvalita
Spirulina ADVANCE je pěstována v čistém prostředí na ostrově Hainan v Jihovýchodní Asii. Teplo, průzračně čistá voda a extrémně silný sluneční svit po dobu 12 hodin denně zaručují optimální podmínky pro růst spiruliny. Kontrolované podmínky pěstování zaručují čistotu finální suroviny bez obsahu kontaminujících látek. Kvalita surovin a celého výrobního procesu je garantována certifikací BIO – konkrétně certifikáty Organic Naturland a  Organic CERES.

Kvalita výrobního procesu
Pěstitel, od kterého odebíráme, patří mezi světovou špičku. Celý proces zpracování je maximálně šetrný a zohledňuje snahu zachovat ve spirulině všechny hodnotné látky. Na konci výroby následuje výstupní kontrola suroviny. V ČR provádíme nezávislou kontrolu kvality v akreditované laboratoři - mikrobiologickou a chemickou analýzu. Díky tomu můžeme zaručit spirulinu té nejvyšší kvality.

Při hubnutí
Užívání spiruliny podporuje kontrolu tělesné hmotnosti a hubnutí.

Imunita a obranyschopnost
Spirulina podporuje správnou funkci imunitního systému a přirozenou obranyschopnost.

Vitalita
Spirulina podporuje celkovou vitalitu.

Vitamíny a minerály v přirozené podobě
Spirulina obsahuje řadu vitaminů a minerálních látek. Tělo tyto látky při užívání spiruliny přijímá v přirozené podobě a ne synteticky vyrobené.

Zdravá hladina cukru v krvi
Spirulina přispívá k udržení normální hladiny cukru v krvi.

Aminokyseliny
Spirulina obsahuje 18 různých aminokyselin, včetně esenciálních, které si tělo neumí samo vyrobit a musí je přijímat v potravě.

Chlorofyl
Chlorofyl je unikátní zelené barvivo, pomocí kterého získávají rostliny energii ze slunečního záření a dále ji využívají. Spirulina obsahuje jednu z nejvyšších koncentrací chlorofylu za všech rostlin.

Ochrana před volnými radikály
Spirulina je antioxidant a pomáhá tak chránit buňky před negativním působením volných radikálů.

 

Složení: Balení: 1 000 tbl.

100% sladkovodní sinice Spirulina, 200mg / 1 tableta.
Neobsahuje přídatné látky. Bez lepku.

 

Užívání a dávkování:
Dospělí: 2x denně 6 až 12 tablet. Noví uživatelé bez zkušeností s užíváním: začněte na
dávce 2x denně 3 tablety a dávku postupně po týdnech zvyšujte. Děti od 3 let: 1 až 4 tablety denně.
Užívejte ideálně 15 až 30 minut před jídlem. Dostatečně zapijte (min. 2 dcl vody). Během užívání doporučujeme zvýšený příjem tekutin. Balení obsahuje 1000 tablet.

 

Upozornění:
Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Neužívejte při známé přecitlivělosti na některou ze složek produktu. Při poruchách krevní srážlivosti nebo pokud užíváte léky na snížení srážlivosti krve se poraďte o vhodnosti užívání s lékařem. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou stravu a zdravý životní styl. V případě potřeby se o vhodnosti užívání poraďte s Vaším lékařem nebo lékárníkem. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí. Bez lepku. Doplněk stravy.

Vyzkoušejte Spirulinu ADVANCE ještě dnes!

Parametry

SUKL název

ADVANCE Spirulina tbl.1000

Značka

EAN

8594176060200

PDK

3110104

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]