Úvod
Volně prodejné léky
Bolest a teplota
Horečka
Acylcoffin por.tbl.nob.10

Acylcoffin por.tbl.nob.10

Acylcoffin por.tbl.nob.10

Horečka

Acylcoffin se užívá při bolestech hlavy, pohybového ústrojí, zubů, nervů a při bolestech spojených s náhlými respiračními onemocněními chřipkového charakteru. Celý popis

Dostupný
Lékarny

85 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus

Popis

Popis Produktu

Přípravek Acylcoffin je vícesložkový přípravek tlumící bolest a snižující horečku, ve kterém účinek kyseliny acetylsalicylové zesiluje kofein. Předpokládá se, že kofein mírní bolesti hlavy hlavně tam, kde se při jejich vzniku uplatňují cévní mechanismy. Dospělí a dospívající starší 16 let mohou užívat přípravek při bolestech hlavy, kloubů a svalů provázejících chřipková onemocnění, bolesti zubů, bolesti zad a při bolestech spojených s horečnatými stavy, zejména při náhlém onemocnění dýchacích cest chřipkového charakteru. Po doporučení lékařem se přípravek může užívat při bolestech nervů. 

Použití

Specifika produktu

Přípravek mohou užívat dospělí a mladiství starší 16 let. Děti a dospívající do 16 let smějí užívat přípravek Acylcoffin vždy pouze po doporučení lékařem.

Složení

Léčivá látka:

  • acidum acetylsalicylicum 450 mg a coffeinum 50 mg

Pomocné látky:

  • bramborový škrob a mastek

Další informace

Léčivý přípravek k vnitřnímu užití. Pečlivě čtěte příbalovou informaci. 

Parametry

PDK

8584005110206

SUKL kód

0000009

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]