Úvod
Doplňky stravy
Trávení a zažívání
ActiLac tob.30

ActiLac tob.30

ActiLac tob.30

Trávení a zažívání

Actilac je přípravek obsahující harmonickou kombinaci 8-mi kmenů mikroorganismů včetně bifidobakterií a laktobacilů. Aktivní látky jsou obohaceny o vlákninu inulin. Vhodné i jako doplněk při užívání antibiotik.

Celý popis

Dostupný
Lékarny

258 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus

Popis

ActiLac® je doplněk stravy obsahující životaschopné mikroorganismy, které jsou aplikovány v dostatečném a v praxi odzkoušením množství. Celkové množství životaschopných bakteriálních kmenů je firmou garantováno i po dvouletém skladování.

Aktivní složky

  • Inulin přispívá k normální funkci střev.

Složení produktu

Kmeny bakterií Bifidobacterium lactis biotyp A, Bifidobacterium lactis biotyp B, Enterococcus faecium, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus paracasei, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus salivarius a Lactococcus Lactis. Obsah mikroorganismů - 4×108 CFU/cps. Pomocné látky: kukuřičný škrob, maltodextrin, inulin, chlorid draselný, síran hořečnatý, fruktózový oligosacharid, amylasu, vanilkový prášek a síran manganatý.

Doporučené dávkování a použití

Užívejte 1 tobolku 2x denně při jídle. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Důležité upozornění

Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do +25 °C v uzavřeném obalu. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Výrobek není určen dětem do 3 let.

Parametry

SUKL název

ActiLac tob.30

EAN

8595675851481

PDK

4845849

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]