Úvod
Kosmetika a péče
Dermokosmetika
Tělová dermokosmetika
Krémy
A-DERMA Exomega CONTROL Emolienční krém 200ml

A-DERMA Exomega CONTROL Emolienční krém 200ml

A-DERMA Exomega CONTROL Emolienční krém 200ml

Krémy

Emolienční krém s výživnou krémovou texturou pomáhá zmírnit pocity svědění a je určen pro velmi suchou kůži se sklonem k atopii. Je vhodný k použití na obličej i tělo a to již od narození. Bez parfemace.

Celý popis

Dostupný
Lékarny

438 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus
Oblíbené
Přídat do oblibených

Popis

EMOLIENČNÍ KRÉM proti škrábání zklidňuje svědění* a pomáhá zmírnit podráždění a zároveň snižuje zarudnutí suché pokožky se sklonem k atopickému ekzému. Jeho 360° účinnost také snižuje suchost pokožky, posiluje kožní bariéru a pomáhá obnovit rovnováhu kožního mikrobiomu** . Výživný krém s bohatou, nelepivou a nemastnou texturou pro trojí zklidňující účinek při pouhé jedné aplikaci denně. Přípravek na bázi extraktu z výhonků ovsa Rhealba, s 95 % složek přírodního původu a bez parfemace, vhodné od narození. Denní, cílená, účinná a zklidňující péče, která zmírňuje citlivost suché pokožky se sklonem k atopii a zlepšuje každodenní život pacientů.

Nové tuby s ekologickým designem bez obalu obsahují o 33% méně plastu*** a jsou recyklovatelné, takže šetří křehkou pokožku a zároveň pomáhají šetřit životní prostředí. Obsahuje přírodní a zklidňující složky pro ještě větší jemnost.

Stejně jako všechny naše emolienční pečující produkty s výhonky ovsa Rhealba®, byl i Emolienční krém proti škrábání zmíněn v evropských dermatologických doporučeních pro atopický ekzém: Emollient PLUS****.
Oves Rhealba®, pocházející z ekologického zemědělství.
Vegan info: Neobsahuje složky živočišného původu.

Hlavní výhody

• TROJNÁSOBNÝ ZKLIDŇUJÍCÍ ÚČINEK díky výtažku z ovesných rostlin Rhealba® posílenému o BIOVECT, vektor přírodního původu: zklidňuje svědění, snižuje zarudnutí a snižuje výskyt podráždění.
• VÝŽIVA: snižuje suchost pokožky a posiluje kožní bariéru díky filaxerinu, vitaminu B3 a zvláčňujícímu jádru přípravku.
• MIKROBIOM: Rhealba® Oat Plant Extract pomáhá obnovit rovnováhu mikrobiomu.

Jak používat

Etapa 1
Před aplikací krému očistěte pokožku přípravkem na hygienu z řady EXOMEGA CONTROL.

Etapa 2
Naneste krém do dlaní. Zahřejte ho v rukou.

Etapa 3
Aplikujte na celé tělo.

 

Parametry

SUKL název

A-DERMA Exomega CONTROL Emolienční krém 200ml

Značka

EAN

3282770149678

PDK

4775764

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]