Úvod
Kosmetika a péče
Dermokosmetika
Pleťová dermokosmetika
Čištění pleti
Micelární vody
A-DERMA BIOLOGY Micelární voda 400ml

A-DERMA BIOLOGY Micelární voda 400ml

1+1
3282770146578-A-DERMA+BIOLOGY+Dermatologick%C3%A1+micel%C3%A1rn%C3%AD+voda-0395088254013500129

A-DERMA BIOLOGY Micelární voda 400ml

Micelární vody

A-DERMA BIOLOGY Dermatologická micelární voda jemně čistí pleť, odstraňuje make-up a nečistoty pleti. Nevysušuje pleť. Bezoplachová péče pro křehkou pleť. Bez parfemace. 100 % složek přírodního původu.

Celý popis

Dostupný
Lékarny

446 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus
Oblíbené
Přídat do oblibených

Popis

A-Derma vyvinula první dermatologický a zároveň BIO odličovací přípravek - BIOLOGY DERMATOLOGICKOU HYDRATAČNÍ MICELÁRNÍ VODU, která je vhodáý pro všechny typy křehké pleti. Její inovativní složení obsahuje klíčovou aktivní látku řady BIOLOGY, BIO výtažek z ovsa Rhealba®, který je známý svými obnovujícími a hydratačními vlastnostmi a extrakt z pampelišky, který je známý svými účinky proti znečištění.pampelišky Dermatologická MICELÁRNÍ VODA s nelepivou, svěží texturou byla testována na alergické pleti a lze ji používat na obličej a oční okolí. Odstraňuje make-up a velmi jemně čistí, hydratuje a navrací rovnováhu křehké pleti. Neobsahuje parfemaci ani esenciální oleje, neucpává póry a má 100% přírodní složení. DERMATOLOGICKOU MICELÁRNÍ VODOU BIOLOGY nabízí A-Derma citlivé pleti takový odličovací přípravek, který obsahuje pouze základní složky zajišťující optimální snášenlivost.

Oves Rhealba®, pocházející z ekologického zemědělství.

Informace pro vegany : žádné složky živočišného původu

Hlavní výhody

• ČISTÍ A ODSTRAŇUJE MAKE-UP : jemně čistí a odstraňuje make-up, nečistoty a dokonce i částečky znečištění, aniž by vysušovala pleť.

• HYDRATUJE : složení je bohaté na BIO výtažek z ovsa Rhealba®, patentovanou* aktivní látku známou pro svou hydratační schopnost (zvyšuje přirozenou produkci kyseliny hyaluronové v pleti** o +83%) pro celodenní hydrataci.

• NAVRACÍ ROVNOVÁHU : BIO oves Rhealba® je známý svými obnovujícími vlastnostmi, které pomáhají udržovat v pokožce základní minerály : vápník a hořčík. Hydrolipidický film je chráněn díky složení, které pomáhá udržovat rovnováhu kožního mikrobiomu.

*2 patenty před patentovým schválením (extrakce aktivní látky a její účinnost)před

**Testováno in vitro

Jak používat

Aplikujte ráno a/nebo večer na celý obličej a oči pomocí vatového tamponu.

Parametry

SUKL název

A-DERMA BIOLOGY Micelární voda 400ml

Značka

EAN

3282770146578

PDK

4695145

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]