Úvod
Kosmetika a péče
Dermokosmetika
Pleťová dermokosmetika
Pleťové krémy
Hydratační
A-DERMA BIOLOGY Lehký hydratační krém 40ml

A-DERMA BIOLOGY Lehký hydratační krém 40ml

1+1
3282770146646-A-DERMA+BIOLOGY+Dermatologick%C3%BD+LEHK%C3%9D+kr%C3%A9m-0887687569552758831

A-DERMA BIOLOGY Lehký hydratační krém 40ml

Hydratační

A-DERMA BIOLOGY Dermatologický lehký hydratační krém poskytuje 24h hydrataci normální až smíšené pleti. Obsahuje aktivní látky, které pleti zajišťují optimální snášenlivost a navrací jí rovnováhu. Bez parfemace.

Celý popis

Dostupný
Lékarny

403 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus
Oblíbené
Přídat do oblibených

Popis

Dermatologická rostlinná laboratoř A-Derma pečuje o křehkou normální až smíšenou pleť lehkým hydratačním krémem, který kombinuje jak dermatologické standardy, tak i účinnost. Přípravek má BIO certifikaci. Dermatologický lehký hydratační krém BIOLOGY, složený z 99% ze složek přírodního původu, hydratuje po dobu 24 hodin¹, obnovuje a posiluje ochrannou bariéru pleti oslabenou vnějšími vlivy (znečištění, kouř, tvrdá voda, klimatizace, stres atd.). Za svou jedinečnou dermatologickou účinnost vděčí dvěma klíčovým aktivním látkám řady A-Derma BIOLOGY : BIO oves Rhealba®*, který má obnovující a hydratační vlastnosti a výtažku z pampelišky, který je svými známými účinky proti znečištění. Je vynikajícím podkladem pod make-up, neucpává póry a jeho svěží a lehká textura může být samostatně nebo v kombinaci s dalšími dermatologickými produkty BIOLOGY pro péči o pleť na míru, přizpůsobenou každé křehké pleti. LEHKÝ KRÉM testovaný na alergickou pokožku pouze základní složky, které zajišťují optimální snášenlivost (bez parfému a esenciálních olejů), a lze ji aplikovat na obličej a oční okolí. Dokonale hydratovaná a vyvážená pleť je příjemná a rozzářená.

Oves Rhealba®, pocházející z ekologického zemědělství.

Informace pro vegany : žádné složky živočišného původu.

¹ Kinetika HI, 20 osob, jedna aplikace

* 2 patenty před patentovým schválením (extrakce aktivní látky a její účinnost)

Hlavní výhody

• HYDRATUJE : je bohatý na BIO výtažek z ovsa Rhealba®¹, patentovaná* aktivní látka s hydratační silou (zvyšuje přirozenou produkci kyseliny hyaluronové v pleti** o +83%), tento lehký hydratační krém poskytuje 24hodinovou hydrataci.

• NAVRACÍ ROVNOVÁHU : BIO oves Rhealba®¹ obnovuje pokožku doplněním základních minerálů : vápníku a hořčíku. Ochranná bariéra pokožky je posílena a dermatologický lehký krém BIOLOGY pomáhá vyrovnávat kožní mikrobiom.

• POSILUJE : hydratovaná a vyvážená kožní bariéra plně obnovuje svou funkci a ochrannou roli.

¹ Kinetika HI, 20 osob, jedna aplikace

*2 patenty před patentovým schválením (extrakce aktivní látky a její účinnost)před

**Testováno in vitro

Jak používat

Aplikujte ráno a/nebo večer navlhčenou pokožku.

Obličej a krk.

Parametry

SUKL název

A-DERMA BIOLOGY Lehký hydratační krém 40ml

Značka

EAN

3282770146646

PDK

4695160

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]