Úvod
Doplňky stravy
Pro muže
Potence
YARILO Man PLATINUM 50x2g

YARILO Man PLATINUM 50x2g

YARILO Man PLATINUM 50x2g

Potence

YARILO man je určen pro podporu plodnosti mužů. Je vhodný pro období, kdy se snažíte počít potomka. V jednodávkových sáčcích pro snadné užití. Neobsahuje umělá sladidla ani umělá barviva.

Celý popis

Dostupný
Lékarny

886 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus
Oblíbené
Přídat do oblibených

Popis

Vývoj spermií probíhá v několika fázích. Na počátku se zvláštní buňky (spermatogonie) několikrát dělí za vzniku primárních spermatocytů. Tyto se následně rozdělí tzv. meiotickým dělením, čímž vznikají sekundární spermatocyty. Tyto se dále dělí meiotickým dělením za vzniku spermatid, které se již dále nedělí, nýbrž dochází k jejich vyzrávání (spermiogeneze) a tvorbě bičíku. Celý proces vývoje od spermatogonie až po diferencovanou spermii trvá až 74 dní. Ke konečnému dozrání dochází až v nadvarletech, kde spermie setrvávají dalších asi 12 dní. Proto se účinek látek ovlivňujících všechny fáze spermatogeneze projeví až po přibližně 86 dnech jejich užívání.

Zdravá mužská pohlavní buňka – spermie (spermatozoon) - urazí vzdálenost cca 15 až 20 cm k vajíčku za nejméně 45 minut až 1 hodinu. Fertilizační schopnost spermií (schopnost oplodnit vajíčko) netrvá déle než 3 dny. Vajíčko je připravené k oplodnění přibližně 24 hodin od ovulace. Z toho vyplývá i načasování pohlavního styku podle termínu ovulace partnerky, ideálně v intervalu dva dny před až dva dny po ovulaci.

Yarilo® Man PLATINUM je vhodný pro období, kdy se snažíte počít potomka. Obsahuje inositol, který je přirozenou součástí ejakulátu.

Folát v Yarilo® Man PLATINUM je ze 100 % již v biologicky aktivní formě. Na rozdíl od obyčejné kyseliny listové je proto v organizmu okamžitě účinný a nemusí se na aktivní formu metabolizovat pomocí enzymu MTHFR. Folát se podílí na dělení buněk, včetně buněk pohlavních, a přispívá k normálnímu metabolizmu homocysteinu.

Zinek podporuje udržení normální hladiny testosteronu v krvi a přispívá k normální plodnosti a reprodukci.

Selen podporuje normální tvorbu spermií a spolu s vitaminy C a E přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Vitamín D3 se podílí na procesu dělení buněk.

L-karnitin je biologicky aktivní forma aminokyseliny karnitinu. Karnitiny se přirozeně koncentrují v nadvarleti, spermiích a seminální tekutině.

L-arginin je aminokyselina, která je hojnou součástí protaminů – proteinů vyskytujících se především ve spermiích.

Vitamin A se podílí na procesu specializace buněk.

Navíc Yarilo® Man PLATINUM obsahuje koenzym Q10 a glutathion. 

Při pohlavním styku vhodné používat Yarilo® motility NR gel speciálně vyvinutý pro páry snažící se počít potomka. Yarilo® motility NR gel kromě lubrikačního účinku svým složením a hodnotou pH připomíná seminální tekutinu, a tak usnadňuje přežití a pohyb spermií k vajíčku. Před použitím si pozorně přečtěte návod k použití.

Způsob podání (návod k použití):

Obsah sáčku nasypte do úst, nechejte rozpustit a polkněte. Není potřeba zapíjet. Obsah sáčku je možné také vsypat do sklenice s vodou, řádně zamíchat a vypít.

 

Dávkování:

1-2 sáčky denně nejméně po dobu tří měsíců. Začněte užívat ideálně alespoň 3 měsíce před plánovaným pohlavním stykem za účelem oplodnění nebo odběrem spermatu za účelem oplodnění.

 

Složení:

Myo-inositol; fruktóza; přírodní aroma; vitamín C (kyselina L-askorbová); L-karnitin tartrát; koenzym Q10; L-arginin; protispékavá látka: oxid křemičitý; citrát zinečnatý; vitamín E (DL-α-tokoferyl-acetát); L-glutathion; selen (L-seleno-methionin); vitamin A (retinyl-acetát); vitamín D3 (cholekalciferol); aktívní folát – Quatrefolic® (glukosaminová sůl kyseliny (6S)-5-methyltetrahydrolistové).

 

Upozornění a varování:

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí mladších tří let. Nepoužívejte v případě přecitlivělosti nebo nekompatibility s kteroukoliv složkou výrobku. Uchovávejte na chladném a suchém místě chráněném před zdroji tepla. Neužívejte, pokud je obal poškozený. Neužívejte po uplynutí doby použitelnosti. Doba použitelnosti se vztahuje na správně skladovaný výrobek v neotevřeném obalu.

 

Výrobek je určen pro dospělé muže.

Neobsahuje umělá sladidla ani umělá barviva.

Yarilo® je registrovaná ochranná známka AXONIA, a.s.

Quatrefolic® je registrovaná ochranná známka Gnosis.

 

 

 

Balení: 50 sáčků po 2 g

Parametry

SUKL název

YARILO Man PLATINUM 50x2g

EAN

8594064110420

PDK

4869799

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]