Úvod
Kosmetika a péče
Dentální hygiena
WhitneyPHARMA whitening dental set 3x3ml

WhitneyPHARMA whitening dental set 3x3ml

Sleva
Sleva

WhitneyPHARMA whitening dental set 3x3ml

Dentální hygiena

WhitneyPHARMA whitening dental set obsahuje gel pro nejlepší výsledky bělení bez negativního efektu na citlivost zubů. Díky svému složení a aktivaci UV světlem likviduje nečistoty na zubech a ničí bakterie, které způsobují zažloutnutí zubů. Celý popis

Dostupný
Lékarny
1 046 Kč

549 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus

Popis

WhitneyPHARMA whitening dental set je bělící sada, speciálně vyvinuta tak, aby díky svému funkčnímu složení a UV světlu zajistila maximální bělící účinek bez negativního efektu na citlivost zubů.
UV bělení již není výsadou jen velkých zubařských středisek, ale je možné jej provést i v pohodlí doma.
• 15 minut denně
• bez zvýšené citlivosti zubů
• uživatelsky příjemná aplikace v pohodlí domova

Díky kombinaci účinných látek a jejich aktivací UV světlem dochází k oxidaci, která likviduje nečistoty na zubech a ničí bakterie, které mají na svědomí zažloutnutí zubů.

Sada na bělení zubů obsahuje: 6 dávek bělicího gelu ve 3 injekčních stříkačkách pro šestidenní bělicí kúru. Balení obsahuje navíc UV LED světlo pro aktivaci bělícího účinku.
WhitneyPHARMA whitening dental set obsahuje:
3x 3ml injekční stříkačku s bělící gelem
1x UV světlo
1x náustek
1x příbalový leták
1x šablona pro porovnání rozdílů před a po aplikaci


Dávkování 
Bělení provádějte 6 po sobě jdoucích dní, ideálně po večerní ústní hygieně před spaním, vždy 15 minut. Před započetím bělení porovnejte stávající odstín zubů pomocí přiložené šablony. Z UV světla vyjměte ochranu baterie před vybíjením a připevněte omytý náustek k UV světlu.

Jednu čtvrtinu stříkačky rovnoměrně vytlačte do horní části náustku a druhou čtvrtinu do spodní části. Následně vložte do úst, zkousněte a zapněte UV světlo.
Po 15 minutách světlo vypněte. Následně vyjměte náustek a opláchněte jej ve vlažné vodě. Následně doporučujeme zuby znovu očistit. Po procesu bělení doporučujeme pít pouze čistou vodu a vyhnout se jídlu minimálně po dobu 30 minut.

Pro maximální a dlouhodobější efekt je vhodné bělící kúru zopakovat po několika týdnech dle potřeby.

Složení
Glycerin, Aqua, Sodium Bicarbonate, Menthol, Sodium Monofl uorophosphate, Cellulose Gum, Sodium Fluoride

Upozornění
Uchovejte mimo dosah dětí. Produkt není vhodný pro osoby mladší 12 let. Bělicí sada neslouží jako náhrada péče o zuby. Gel nepolykejte. Sada není vhodná pro osoby se zvýšenou citlivostí zubů. Není vhodné pro bělení protéz, zubních výplní či korunek. Obsahuje fluorid sodný. Obsahuje fluorofosforečnan sodný.

Kosmetika

Parametry

SUKL název

WhitneyPHARMA whitening dental set 3x3ml

EAN

8594059739711

PDK

4793791

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]