Úvod
Kosmetika a péče
Dermokosmetika
Tělová dermokosmetika
Mýdla
WELEDA Levandulové relaxační mýdlo 75g

WELEDA Levandulové relaxační mýdlo 75g

WELEDA Levandulové relaxační mýdlo 75g

Mýdla

Rostlinné mýdlo 100 % přírodního původu s uvolňující vůní levandule a vetiveru. Obohaceno o pečující bambucké máslo. Dermatologicky testováno. Šetřete životní prostředí! Jedno malé tuhé mýdlo vám nahradí až dvě 150 ml láhve sprchového gelu. Celý popis

Dostupný
Lékarny

137 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus
Oblíbené
Přídat do oblibených

Popis

Pečujte o svou pokožku, hýčkejte smysly a minimalizujte množství plastového odpadu. Uvolněte se a relaxujte s naší uklidňující směsí aromatické levandule a dřevitého vetiveru.Vůně tvořená 100% přírodními esenciálními oleji se díky horké páře rozvine, aby vám přinesla jedinečný harmonizující zážitek. Biologicky odbouratelná receptura 100% přírodního původu pečuje o vaši pokožku a zanechává ji čistou a provoněnou. Krémová pěna obohacená o organické bambucké máslo a rostlinný glycerin bude vaši kůži hýčkat a důkladně čistit -všechny benefity, na které jste u Weledy zvyklí, nyní získáte v tuhé podobě! Pěna se snadno oplachuje –můžete tak během sprchování vypnout vodu a trochu jí tím ušetřit! Jedno mýdlo vydrží přibližně tak dlouho, jako dvě 150ml balení sprchových krémů od Weledy. Baleno je do papíru, který obsahuje minimálně z 55 % recyklované materiály a lze ho snadno znovu recyklovat. Čistá tak bude nejen vaše pokožka, ale také svědomí.

Použití: Mýdlo napěňte a vmasírujte do pokožky. Důkladně opláchněte. Po použití nechte mýdlo volně uschnout.

Složení: Zmýdelněný podíl palmového oleje, voda, Rostlinný glycerin, Zmýdelnění kokosového oleje, Přírodní esenciální oleje/extrakty, Bambucké máslo, Kyselina kokosová, Chlorid sodný (sůl), Citrát sodný, Kyselina fytová.

-100 % přírodní, biologicky odbouratelné a veganské složení

-Dermatologicky testováno

Parametry

SUKL název

WELEDA Levandulové relaxační mýdlo 75g

Značka

EAN

4001638529969

PDK

4724101

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]