Úvod
Doplňky stravy
Imunita
Walmark Spektrum Imunactiv tbl.90

Walmark Spektrum Imunactiv tbl.90

Walmark Spektrum Imunactiv tbl.90

Imunita

Spektrum Imunita je prémiový, komplexní multivitamin s minerály, betaglukany, vitaminem C a zinkem pro přirozenou obranyschopnost těla. 100% doporučené denní dávky vitaminů v 1 tabletě. Celý popis

Dostupný
Lékarny

395 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus

Popis

Spektrum Imuita  je prémiový, komplexní multivitamin s minerály. Unikátní složení obsahuje vitaminy a stopové prvky z organických zdrojů. Takové organické zdroje se nacházejí v přírodě. Přibližte se k přírodě s přípravkem Spektrum Imunita!

Spektrum Imunita obsahuje základní vitaminy a minerály nezbytné pro normální fyzický a duševní vývoj a podporu správného metabolizmu. Dostatečné množství vitaminů nelze vyrobit lidským tělem, a proto je nutné je získat z externích zdrojů. Navíc je Spektrum Imunita obohaceno o komplex Imunactiv®, který obsahuje beta-glukan, bioflavonoidy, vitamin C a zinek. Vitamin C a zinek pomáhají stimulovat imunitní systém.

Vitamin A přispívá k udržení dobrého zraku. Vitamin B2 přispívá ke správné tvorbě červených krvinek. Vitamin C je antioxidant, který chrání buňky před oxidačním poškozením. Měď je potřebná pro pigmentaci kůže a vlasů. Vápník je důležitý pro silné kosti a zdravé zuby. Zinek přispívá k správným kognitivním funkcím, hlavně paměti a koncentraci. Všechny vitaminy ve Spektrum Imunita jsou v doporučených denních dávkách.
Spektrum Imunita:
- 100% denní dávky vitaminů v 1 tabletě
- organické zdroje - blíž k přírodě
- obohacen o komplex Imunactiv®, který obsahuje beta-glukan, bioflavonoidy, vitamín C a zinek

Účinky:
• vitamin C a zinek pomáhají stimulovat imunitní systém
• je vhodný jako doplněk během zvýšených požadavků lidského těla na vitaminy a minerály, hlavně během období zvýšené fyzické a duševní námahy

Doplněk stravy

Pro dospělé a děti od 12+

Složení: Uhličitan vápenatý, látky protispékavé (celulóza, talek, stearát hořečnatý, oxid křemičitý), oxid hořečnatý, Kelp (Fucus vesiculosus) extrakt, kyselina L-askorbová, kvasničné (Saccharomyces cerevisiae) beta-glukany, stabilizátory (hydroxypropyl methylcelulóza, karboxymethylcelulóza), fumarát železnatý, DL-alfa-tokoferyl-acetát, citrát zinečnatý, kvasnice obohacené selenem, bioflavonoidy, barviva (oxid titaničitý, oxidy a hydroxidy železa), glukonát manganatý, nikotinamid, triglyceridy, fytomenadion, glukonát měďnatý, D-pantothenan vápenatý, retinyl-acetát, biotin, zvlhčující látka (glycerin), cholekalciferol, pyridoxin hydrochlorid, riboflavin, thiamin hydrochlorid,  kyanokobalamin, kyselina pteroylmonoglutamová

1 tableta denně nezávisle na jídle, zapít tekutinou.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro děti do 3 let. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 ºC.

Parametry

SUKL název

Walmark Spektrum Imunactiv tbl.90

Značka

EAN

8596024005661

PDK

3377984

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]