Úvod
Péče o matku a dítě
Vitamíny a minerály
Pro děti
Walmark Marťánci Proimun sirup 150ml

Walmark Marťánci Proimun sirup 150ml

Walmark Marťánci Proimun sirup 150ml

Pro děti

Směs bylinných extraktů s výtažky z černého bezu a šípků a s vitaminem C pro podporu funkce imunitního systému. Celý popis

Dostupný
Lékarny

188 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus

Popis

Doplněk stravy se sladidly.

Určeno pro: děti od 3 let. 

Pro podporu imunity
Výtažky z černého bezu & šípků
Vitamin C
Obohacené o betaglukany z přírodních zdrojů
Výtažek z černého bezu
Černý bez je rostlina používaná po staletí, pro svoje příznivé účinky na naše zdraví. Podporuje zdraví dýchacího ústrojí a funkci imunitního systému.
Výtažek z šípků
Šípky (Rosa canina) působí antioxidačně a přispívají k přirozené obranyschopnosti organismu a zdraví dýchacích cest.
Vitamin C
Produkt obsahuje také vitamin C, který přispívá ke správné funkci imunitního systému. Navíc slouží jako antioxidant.
+ Betaglukany
Vysoce kvalitní přírodní betaglukany, které se přirozeně vyskytují v kvasinkách (saccharomyces cerevisiae), jsou v současné době v centru pozornosti vědců. 

Složení: Invertní sirup, glukózový sirup, voda purifikovaná, černý bez extrakt z plodů a květů, kvasničné (Saccharomyces cerevisiae) betaglukany, L-askorbát sodný, regulátor kyselosti (kyselina citrónová), aroma černý bez a citrón, šípky extrakt z plodů, aroma guanabana.

Dávkování: Dlouhodobě - 5 ml 1x denně. V případě akutní potřeby užívají děti od 1 do 3 let - 5 ml (1 čajová lžička) 2x denně; děti od 3 let - 5 ml 3x denně. Užívat po dobu 7 dnů. Nejlépe ráno a večer před spaním. Sirup je vhodný i k oslazení teplého čaje (do 80 °C). Sirup je možno kombinovat s multivitaminovými doplňky. 

Upozornění: Přípravek může být užíván dětmi od 1 roku, mládeží a dospělými. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě 10 °C – 25 °C. Před použitím důkladně protřepte! Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Po otevření se doporučuje výrobek spotřebovat do 2 měsíců. 

Parametry

SUKL název

Marťánci Proimun sirup 150ml

EAN

8596024012874

PDK

3617140

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]