Úvod
Doplňky stravy
Srdce a cévy
Walmark Dialevel tbl.60

Walmark Dialevel tbl.60

Walmark Dialevel tbl.60

Srdce a cévy

Unikátní složení se skořicí a chrómem pro podporu zdravé hladiny cukru v krvi, obohacené o kyselinu alfa-lipoovou. Skořice a chróm pomáhají udržet optimální hladinu glukozy, neboli cukru v krvi. Chróm přispívá ke správné funkci metabolismu tuků, cukrů a bílkovin. (makroživin) Celý popis

Dostupný
Lékarny

336 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus
Oblíbené
Přídat do oblibených

Popis

Doplněk stravy (zdravotní tvrzení viz dlouhý popis)

Určeno pro: Dospělé

Oblast léčby: hladina cukru v krvi

Vysoce kvalitní složení s unikátní kombinací extraktu ze skořice a chrómu pro zdravou hladinu cukru v krvi, obohacené o kyselinu alfa-lipoovou.

Účinky:

  • Skořice přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi
  • Chróm přispívá ke správnému metabolismu makroživin a přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi
  • Kyselina alfa-lipoová bývá někdy nazývána jako vitamin B13

Walmark Dialevel:

  • Unikátní kombinace tří aktivních látek (kyseliny alfa-lipoové, extraktu ze skořice a chrómu)
  • Vhodné pro diabetiky, pre-diabetiky v režimu obecných preventivních opatření (dieta, cvičení), osoby s poruchou glukózové tolerance a osoby s nadváhou
  • Vyrobeno držitelem certifikátu GMP

Složení: kyselina alfa-lipoová, látky protispékavé (celulosa, oxid křemičitý, kyselina stearová, stearát hořečnatý, talek, uhličitan vápenatý), extrakt skořice, stabilizátory (zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulosy, hydroxypropyl methylcelulosa), barviva (oxid titaničitý, oxid železitý), zvlhčující látka (glycerin), pikolinát chromitý.

Dávkování:  1–2 tablety denně, nejlépe před jídlem, dostatečně zapít tekutinou. Pro maximální efekt užívejte pravidelně každý den.

Upozornění:Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy.   Upozornění pro diabetiky, tento přípravek může snižovat hladinu glukózy v krvi. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 ºC.

Parametry

SUKL název

Walmark Dialevel tbl.60

Značka

EAN

8596024014298

PDK

3745339

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]