Úvod
Doplňky stravy
Trávení a zažívání
Walmark Biopron Kids+ tob.30

Walmark Biopron Kids+ tob.30

Walmark Biopron Kids+ tob.30

Trávení a zažívání

Probiotický komplex se 4 kmeny, prebiotiky a vitaminy B6 a C. Pro správný vývoj střevní mikrobioty a imunitního systému díky vitaminům B6 a C. Pro děti od 1 roku. Celý popis

Dostupný
Lékarny

335 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus

Popis

Doplněk stravy

Biopron Kids+  je probiotický komplex pro děti s prebiotiky a vitaminy B6 a C.

Expertní probiotika ve formě tobolek pro správný vývoj střevního mikrobiomu a imunitního systému.
Biopron Kids+  je unikátní kombinací 4 probiotických kmenů, prebiotik  a vitaminů B6 a C pro celkovou pohodu vašeho dítěte.

- S vitaminy B6 a C, které přispívají ke správné funkci imunitního systému.
- Vhodný při a po užívání antibiotik.
- Při vstupu do nového kolektivu, změnách ve stravování, cestování.
- Při narušené střevní mikrobiotě pro podporu obnovy její rovnováhy.
- Pro děti od 1 roku.

Biopron, pro každý den.

Prvních 1000 dní života,  doba trvající přibližně od početí do dvou let věku dítěte, představuje unikátní období, kdy dochází k růstu a vytvoření rovnováhy střevní mikrobioty jako základu pro optimální zdraví na celý život.

Probiotika jsou živé mikroorganismy žijící ve střevech. Suplementace probiotiky může podpořit obnovu rovnováhy střevní mikroflóry (např. po užívání antibiotik). Narušená rovnováha přirozené mikroflóry může být příčinou průjmu, zácpy, křečí nebo nadýmání. Vhodné je též užívání dětmi, které začaly navštěvovat kolektivní zařízení (jesle, školky, školy) a díky tomu jsou více vystaveny patogenům. Produkt je obohacený o vitaminy B6 a C, které jsou důležité pro podporu funkce imunitního systému, a proto jsou doporučované jako součást správné výživy dětí.

Složení:
bramborový škrob, inulin, tobolka (hydroxypropylmethylcelulosa), probiotický komplex (obsahuje mléčné a sójové složky), fruktooligosacharidy, kyselina L-askorbová, pyridoxin hydrochlorid

Denní dávka obsahuje (množství/1 tob.):
Probiotický komplex (4 kmeny živých mikroorganismů): 3 miliardy CFU*
Lactobacillus rhamnosus (GG)
Lactobacillus helveticus (Rosell®-52)
Bifidobacterium infantis (Rosell®-33)
Bifidobacterium bifidum (Rosell®-71)
Inulin 150,0 mg
Fruktooligosacharidy 50,0 mg
Vitamin C 24,0 mg  (30% DRHP**)
Vitamin B6 0,35 mg (25% DRHP**)

* CFU – počet živých mikroorganismů tvořících kolonie (colony-forming units)
** DRHP denní referenční hodnota příjmu

Dávkování: Děti od 1 roku věku a dospělí užívají 1 tobolku 1x denně během jídla. Pokud je potřeba, lze denní dávku zdvojnásobit. Obsah vysypávací tobolky lze přidat přímo do vody nebo smíchat s mlékem či jiným jídlem pokojové teploty.

Nevhodné pro děti do 1 roku. Při dávkování 2 tobolky denně není doporučeno užívání dalších přípravků s probiotiky. Vhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy.  U dětí do 3 let tobolku otevřete a podávejte pouze její obsah, nesmějí polykat tobolky!  Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C. Nevystavovat přímému slunci!

Parametry

SUKL název

Biopron Kids+ tob.30

EAN

8596024015585

PDK

3770733

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]